fbpx
Odkaz pre ďalšieho muža, ktorý ma bude chcieť milovať

Odkaz pre ďalšieho muža, ktorý ma bude chcieť milovať

Nepoznáš ma a ani ja nepoznám teba, ale viem, že sa budeme k sebe hodiť. 

Nepoznáš ešte to, že neustále prepínam pesničky. Nepoznáš ešte môj hlasný smiech a inteligentný humor, ktorý nie vždy vedia ľudia pochopiť.

Nepoznáš ešte to, že pol dňa strávim pri skrini, pretože si nemám čo obliecť, hoci mám plnú skriňu vecí. Nečuduj sa, ak uvidíš, koľko času trávim s mojou milujúcou rodinou. Verím, že sa ti bude moja rodina páčiť, pretože ja ju zbožňujem.

Priprav sa na nocí plné smiechu a lásky. Aj ja mám občas také dni, keď najradšej objavujem krásy ticha a šum lístia je mojou najkrajšou melódiou. Nehanbi sa za mňa, keď mi občas prepne a prídem nezvyčajne oblečená. Nehovor mi, aká som nešikovná, keď neviem variť. Raz bude zo mňa skvelá kuchárka.

Nehovor mi, že som v tej čiernej vychudnutá a mala by som pribrať. Váž si ma takú, aká som, pretože iná už nebudem. Miluj ma pre môj charakter, úsmev a pokoj. Nie pre môj vzhľad, spoločenský status, moje priezvisko či peniaze.

Zdroj: Pexels.com

Nehľadaj chyby, pretože ja ich na tebe nehľadám tiež. Ak ich aj máš, je to v poriadku. Všetci ich máme. Dôležité je, aby sme sa s nimi naučili žiť. A ja som sa s tými tvojimi naučila žiť už teraz.

Chcem žiť s človekom, na ktorého sa dá spoľahnúť, nie s takým, pre ktorého sú kamoši viac ako ja.

Nie každý chápe, prečo sa stále smejem a ako dokážem mať v úcte každého človeka, hoci sa ku mne nespráva milo a pekne. Ty to však pochopíš hneď. Vyberám si zodpovedných ľudí, a preto som si vybrala TEBA.

Neviem, či zajtra bude pekné počasie, či sa mi bude chcieť ráno vstať z postele a ísť vyvenčiť psa a ani to, či sa o týždeň neprefarbím na blond. Nič z toho ti neviem zaručiť, ale jedno predsa – budeme sa k sebe hodiť, budeme spolu šťastní a budeme sa ľúbiť každý deň viac. Nebudeme sa pretekať, kto je lepší. Budeme sa dopĺňať.

Čakám na teba už roky. Kde si?

Foto: https://www.pexels.com/photo/woman-in-grey-top-hugging-brown-dachshund-1139793/https://www.pexels.com/photo/photography-of-couple-holding-hands-842546/

Google+ Linkedin
Michaela Imrišková

Prezývajú ma Imriška a som presne ten typ, ktorý každé ráno vstáva s nadšením, pretože ide robiť to, čo ho napĺňa a robí šťastnou. Milujem ten pocit, keď cítim, že to, čo robím, má zmysel. Hovorí sa, že nič z neba nepadne, ale ja som zrejme výnimka. Zaujímam sa o kultúru, umenie, módu, veľmi rada rozprávam, píšem (najmä blogy), čítam, kreativita je moja druhá stránka, milujem estetiku, mám zmysel pre detail a vyžívam sa v maličkostiach. V hlave si dokážem tvoriť pútavé príbehy bez zbytočného klišé, mám radosť z učenia sa nových vecí a nerobí mi problém vyjadriť svoj názor aj pred veľkým publikom. Ak práve nie som online, tak určite niečo pečiem, čítam, hrám sa so psíkom alebo tvorím vlastné módne koláže.