fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Daniela Nízlová ukázala bruško: Prezradila meno aj pohlavie bábätka

Máte tip? napíšte nám mailom

Daniela Nízlová na sociálnej sieti zdieľala viaceré fotografie s tehotenským bruškom. Dokonca prezradila aj pohlavie a meno bábätka. 

Známa spevácka dvojička, Daniela Nízlová, sa už čoskoro stane mamou. Aj napriek tomu, že svoje tehotenstvo pred bulvárom dlho tajila, v dnešných dňoch si čakanie na bábätko doslova užíva. Na svojom Instagrame zverejnila viaceré fotografie s tehotenským bruškom a nechýba ani o deväť rokov mladší futbalista Stanislav Lobotka.

Daniela Nízlová sa už čoskoro stane mamou

Len pred niekoľkými mesiacmi oznámili sestry Nízlové koniec svojej speváckej kariéry. Každá z nich sa vraj rozhodla, že pôjde svojou vlastnou cestou. Veronika priznala, že so spevom nekončí a v speváckej kariére bude pokračovať aj naďalej. Už vtedy sa špekulovalo, že za nečakaným rozhodnutím sestier, stojí 25-ročný futbalista z Trenčína, Stanislav Lobotka.

https://www.instagram.com/p/B5Pk26LlGw5/

Neskôr sa ukázalo, že zaľúbený pár už nemá čo skrývať. A keďže mladý futbalista momentálne žije a pôsobí v španielskom Vigu, dlhovláska sa rozhodla, že spoločný čas s ním bude tráviť tam.

„Náš vzťah sme už posunuli na takú vyššiu úroveň, takže budem už teraz skôr tam žiť,” potvrdila pre portál Topky.sk Daniela Nízlová.

Tehotenské fotografie

Bulvárny portál dokonca nedávno informoval aj o jej údajnom tehotenstve. Daniela však očakávaný prírastok v rodine nepotvrdila. Nuž, aj táto skutočnosť sa časom ukázala ako pravdivá, pretože 33-ročná Daniela nosí pod srdcom ich spoločné dieťa.  

Prečítajte si tiež:
Definitívne otváranie hraníc s ČR a Rakúskom by malo byť 15. júna. Začne sa aj lietať?

https://www.instagram.com/p/B5axCaMFNt5/

Budúca mamička sa na svoje prvé dieťa teší a svedčia o tom aj fotografie, ktoré sa rozhodla zverejniť. Fanúšikom sa priznala, že na svet príde dievčatko, ba dokonca prezradila, aké meno sa rozhodla dať malej princeznej. Spoločné dieťa Stanislava Lobotku a Daniely Nízlovej sa bude volať Linda. A keďže je budúca mamička v 33. týždni tehotenstva, dieťatko sa zrejme narodí začiatkom budúceho roka.

Páči sa vám výber mena pre bábätko? Dajte nám vedieť v komentári!

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií