Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Danko bude kandidovať do europarlamentu a prekážajú mu vyjadrenia Dolinkovej aj Druckera

Andrej Danko tvrdí, že sa bude rozhodovať aj na základe politickej situácie. 

2.11.2023 (SITA.sk) – Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko bude kandidovať v najbližších voľbách do Európskeho parlamentu. „Určite áno, potiahnem kandidátku a následne sa rozhodnem, čo so získaným mandátom, ak sa nám to podarí,“ uviedol pre Hospodárske noviny.

Viac o téme: Ficova vláda (koalícia Smer-SD, Hlas-SD a SNS)

Danko tvrdí, že sa bude rozhodovať aj na základe politickej situácie. Prekážajú mu predovšetkým vyjadrenia ministerky zdravotníctva Zuzany Dolinkovej a ministra školstva, vedy, výskumu a športu Tomáša Druckera (obaja Hlas-SD).

„Ak Dolinková bude rozprávať o povinnom očkovaní a Drucker o tom, že mimovládky na školách nie sú problém, tak neviem, dokedy taká vláda môže vydržať,“ ozrejmil.

Viac k témam: Minister školstva vedy výskumu a športu SR, Minister zdravotníctva SR, Predseda Slovenskej národnej strany (SNS), Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2024
Zdroj: SITA.sk – Danko bude kandidovať do europarlamentu a prekážajú mu vyjadrenia Dolinkovej aj Druckera © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií