Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žasnem nad tým, ako to niektoré média poňali. Danko poprel, že by bol v relácii pod vplyvom alkoholu

Vyzval médiá, aby zavádzajúce správy opravili

Bratislava 14. mája (TASR) – Predseda parlamentu Andrej Danko poprel, že by bol v relácii rádia Expres alebo v práci pod vplyvom alkoholu.

Pokračovanie pod reklamou

Povedal to na tlačovom brífingu v Národnej rade (NR) SR, kde reagoval na správy niektorých médií, o tom, že bol opitý a sám to priznal. Vyzval médiá, aby zavádzajúce správy opravili.

Pokračovanie pod reklamou

Pozrite si celú reláciu rádia Expres:

Popieram, že by som bol v relácii alebo kdekoľvek inde pod vplyvom alkoholu, alebo pri výkone svojej práce, a tobôž, aby som niekedy v živote šoféroval pod vplyvom,” deklaroval Danko. V relácii podľa svojich slov povedal, že je trochu omámený a nie opitý. Kritizoval snahu médii o bulvarizáciu.

„Žasnem nad tým, ako ste to niektoré média poňali,” poprel Danko. V pondelok (13. 5.) mal podľa svojich slov stretnutie s cyperským predsedom parlamentu, od rána je na nohách a je po náročnej operácii, preto v relácii Braňa Závodského povedal, že je omámený a cíti sa pod tlakom.

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií