fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dara Rolins o svojom tele: „Beyoncé tiež píšu, že má veľkú riťku.”

Máte tip? napíšte nám mailom

Speváčka Dara Rolins má 47 rokov a vyzerá fantasticky. Momentálne si užíva dovolenku na okúzľujúcom Bali a svojim neprajníkom poslala veľavravný odkaz.

Dara Rolins sa o seba príkladne stará

Dara Rolins patrí už roky k Slovenkám, ktoré sa o svoj vzhľad dôkladne starajú. Vďaka tomu by ste jej skutočný vek hádali len ťažko. Vďaka joge sa udržuje v dobrej fyzickej a duševnej forme a energie má na rozdávanie. Do vrecka by pokojne strčila aj mladšie ročníky. Bývalá partnerka rapera Rytmusa bežne čelí útokom na jej postavu. Niektorí hovoria, že nie je veľmi ženská, iným sa zdá vypracovaná až príliš. Dara Rolins si z toho ale ťažkú hlavu nerobí a na Instagrame napísala úprimný príspevok pre všetkých, ktorí majú potrebu zaujímať sa o ňu.

https://www.instagram.com/p/B7wu9foFa59/

Nebojí sa  povedať, čo si myslí

Dara Rolins si je vedomá toho, že sa nemusí páčiť každému. Drží sa však hesla, že jej telo je len jej a pracuje s tým, čo jej nadelila genetika. Hoci jej ľudia neveria, že štíhlu postavu má v génoch, rada to zopakuje. Momentálne si užíva dovolenku na Bali  a venuje sa aj joge a cvičeniu. Nie je to prekvapivé, pretože tiež tancuje a potrebuje si udržiavať kondíciu. Ak by ste si ale mysleli, že za krásnu postavu vďačí najmä pohybu, ste na omyle. Blondínka priznala, že najväčší pozor si dáva na stravu.

Prečítajte si tiež:
Roztomilé! Toto sú fotky psíkov, ktorí sa prvýkrát stretli so svojimi novými pánmi

https://www.instagram.com/p/B72ixeZFHg8/

Dôležité je to, čo jete

Speváčka otvorene priznala, že na svoje jedlo je veľmi prísna a hreší len minimálne. O jej pevnej vôli tradujú legendy a zrejme právom. Neprejedá sa, zdravo sa stravuje a hoci si jedlo odrieka, cíti sa veľmi dobre. Aj mladým ženám radí, aby sa vyhli radikálnym riešeniam či kadejakým diétam a počúvali len svoje telo. To si vypýta, čo potrebuje a presne povie, čo sa m nepáči. Aj na jednej z posledných fotografií si na jednom koláči pochutnávajú až tri. Dara Rolins tak rozhodne nepatrí k tým, ktorí vodu kážu a víno pijú. Naopak, za svojimi slovami si naozaj stojí a jej pevnú vôľu jej môžeme len závidieť.

https://www.instagram.com/p/B8Dl9I3ltWb/

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/dara-rolins-konecne-odhalila-pravdu/

Zdroj: instagram.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií