Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dara Rolins o svojom tele: „Beyoncé tiež píšu, že má veľkú riťku.”

Speváčka Dara Rolins má 47 rokov a vyzerá fantasticky. Momentálne si užíva dovolenku na okúzľujúcom Bali a svojim neprajníkom poslala veľavravný odkaz.

Pokračovanie pod reklamou

Dara Rolins sa o seba príkladne stará

Dara Rolins patrí už roky k Slovenkám, ktoré sa o svoj vzhľad dôkladne starajú. Vďaka tomu by ste jej skutočný vek hádali len ťažko. Vďaka joge sa udržuje v dobrej fyzickej a duševnej forme a energie má na rozdávanie. Do vrecka by pokojne strčila aj mladšie ročníky. Bývalá partnerka rapera Rytmusa bežne čelí útokom na jej postavu. Niektorí hovoria, že nie je veľmi ženská, iným sa zdá vypracovaná až príliš. Dara Rolins si z toho ale ťažkú hlavu nerobí a na Instagrame napísala úprimný príspevok pre všetkých, ktorí majú potrebu zaujímať sa o ňu.

View this post on Instagram

Veľa ľudí rieši dokola moje telo, postavu. Väčšinou ide o poklony, ale píšu mi aj takí, ktorým prídem “prehnaná”💪🏼alebo naopak moc vychrtlá etc. Veď áno, pre všetky názory mám pochopenie, nikomu sa predsa nepáči všetko. Navyše, verte či neverte- srdce mi to netrhá:), skôr sa vždy pobavím a skúšam si predstaviť, či by aj mňa napadlo písať Beyonce na insta, že jej tá ritka a stehienka pekne narástli a či by nechcela menej papať, alebo sa inak obliekať a ták🙃. Pokritizovať, dať jej osobný pohľad, trošku jej poradiť, usmerniť. Myslím, že presne na to čaká:). Moje telo je MOJE. ( bože, jak hlboké🤣☝🏼) Vychádzam z toho, čo mi genetika nadelila, pracujem tzv. s rozdanými kartami. A aj keď mi to väčšina z vás stále neverí (nevadí:), niesú za tým ŽIADNE hodiny driny, moju postavu nemám vydrenú, jak často píšete. Mám jednoducho takú genetiku🙌🏼. Bodka. A áno, osobne to vnímam ako šťastie. Keď trošku schudnem, odvodním sa, čo sa mi tu na Bali stane VŽDY, vylezú mi svaly a vyzerám jak fitneska, viem. Pred vianočným koncertom som mala nervy🙃a schudla som 2 kilá. Čo je pri mojej výške(170cm) dosť. To, že cvičím jógu a jógu ONLY-viete. Že som bola tu na Bali pár krát zaposilovať, zo mňa kulturistku nespravilo. Myslím že to, čo je v MOJOM prípade to rozhodujúce, čo riešim o mnoho viac, než cvičenie a čo môže z tej NAJVÄČŠEJ časti za moju postavu👉🏼je jedlo. TO naozaj riešim. Priznávam:). V tomto smere som extremne prísna, zodpovedná a o mojej pevnej vôli tradujú legendy🤣☝🏼. Nie, myslím to vážne:), jedlo je pre mňa kľúčové téma. Všade kde som, celoročne, hreším výnimočne a v malom. Proste nikdy neprasím. A nieje to o odriekaní jedla v obecnej rovine! Papať sa musí:)a to hovorím HLAVNE vám, mladé žienky, ktoré viem, že ma tiež sledujete a som vám často vzorom:)🙏🏻. Mnohé ste ešte vo vývine a preto by ste sa mali vykašľať na všetky tie ultimátne cesty, radikálne riešenia. Počúvať SVOJE telo a dať mu to, čo svedčí vám, nie iným. Mňa- brať len ako inšpiráciu:)✨A verte že skúsenú a so zdravou hlavou. Niesom žiaden extrémista, len som prišla na to, že je ďaľších milión súvislostí, kde môžem uplatňovať svoje obľúbené kompromisy, ale nie pokiaľ ide o zdravie🌱…

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

Nebojí sa  povedať, čo si myslí

Dara Rolins si je vedomá toho, že sa nemusí páčiť každému. Drží sa však hesla, že jej telo je len jej a pracuje s tým, čo jej nadelila genetika. Hoci jej ľudia neveria, že štíhlu postavu má v génoch, rada to zopakuje. Momentálne si užíva dovolenku na Bali  a venuje sa aj joge a cvičeniu. Nie je to prekvapivé, pretože tiež tancuje a potrebuje si udržiavať kondíciu. Ak by ste si ale mysleli, že za krásnu postavu vďačí najmä pohybu, ste na omyle. Blondínka priznala, že najväčší pozor si dáva na stravu.

https://www.instagram.com/p/B72ixeZFHg8/

Dôležité je to, čo jete

Speváčka otvorene priznala, že na svoje jedlo je veľmi prísna a hreší len minimálne. O jej pevnej vôli tradujú legendy a zrejme právom. Neprejedá sa, zdravo sa stravuje a hoci si jedlo odrieka, cíti sa veľmi dobre. Aj mladým ženám radí, aby sa vyhli radikálnym riešeniam či kadejakým diétam a počúvali len svoje telo. To si vypýta, čo potrebuje a presne povie, čo sa m nepáči. Aj na jednej z posledných fotografií si na jednom koláči pochutnávajú až tri. Dara Rolins tak rozhodne nepatrí k tým, ktorí vodu kážu a víno pijú. Naopak, za svojimi slovami si naozaj stojí a jej pevnú vôľu jej môžeme len závidieť.

Pokračovanie pod reklamou

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/dara-rolins-konecne-odhalila-pravdu/

Zdroj: instagram.com

 

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií