fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo o tebe povie tvoj dátum narodenia? Neuveríš, ale prezradí toho naozaj veľa

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj ty máš rád testy a rôzne zaujímavosti o sebe samom? Dnešný článok bude zameraný práve na niečo takéto.Tvoj dátum narodenia vie povedať, aký typ osobnosti si.

Ak si sa napríklad narodil 19.3.1950, postupuj nasledovne:

19 + 3 + 1950 = 1972
1 + 9 + 7 + 2 = 19
1 + 9 = 10
1 + 0 = 1

Poznámka: Pokiaľ ti na konci vyšlo číslo 10, zakry číslo 0 a zostane ti číslo 1.

Čo znamenajú výsledné číslice? Toto o tebe hovorí tvoj dátum narodenia

1 Pôvodca
2 Uzmierovateľ
3 Hnací motor každej zábavy
4 Konzervatívny
5 Nekomformný
6 Romantik
7 Intelektuál
8 Strela
9 Umelec

1 – Pôvodca

Pôvodcovia sú originálni ľudia, ktorí prirodzene myslia a nové myšlienky k nim prichádzajú bez väčších ťažkostí. Niekedy sa môže ale zdať, že sú títo ľudia tak trochu arogantní. Za to však môže ich úprimnosť a to, že len veľmi ťažko prijímajú názory druhých.

 2 – Uzmierovateľ

Títo ľudia sa už narodia ako pokojní diplomati. Sú si veľmi dobre vedomí toho, čo druhí ľudia potrebujú a vždy uprednostňujú ostatné pred sebou. Nemajú radi samotu a veľmi si cenia pravého priateľstva. Navonok môžu pôsobiť placho, ale svoje sebavedomie nájdu len tak, že sa svetu otvoria.

3 – Hnací motor každej zábavy

Títo ľudia sú tvoriví, zábavní a majú radi spoločnosť. Ich život vyzerá bezstarostne. Niekedy majú problém dotiahnuť veci do úspešného konca. Milujú ten pocit, keď sú ľudia okolo nich šťastní a veselí a urobia pre to všetko. Niekedy sa snažia byť stredobodom pozornosti a majú sklony k vnímaniu sveta cez nereálny objektív.

Prečítajte si tiež:
VIDEO, ktoré zabáva internet: Podgurážený Čech si to chcel rozdať s policajtmi

4 – Konzervatívny

Títo ľudia majú často sklony k rutine, z čoho vyplýva aj to, že si užívajú poriadok. Tvrdo pracujú a neboja sa akejkoľvek „špinavej“ roboty. Milujú prírodu a tam sa cítia naplnení a slobodní. Občas sú tvrdohlaví a mali by sa celý život učiť to, že na seba nemajú byť až takí prísni.

5 – Nekonformný

Títo ľudia sú prieskumníci. Vždy tancuje len na vlastnú muziku a majú veľké sklony ku kritizovaniu ostatných. V niektorých prípadoch len ťažko „konajú“ s mužmi a častokrát radšej zostávajú sami. Celý život sa učia, ako spolupracovať a komunikovať s ľuďmi.

6 – Romantik

Romantici majú celý život jednu veľkú potrebu a to, aby boli šťastní, spokojní za všetkých okolností. Rodina je pre nich základ a občas majú až príliš veľké nutkanie starať sa aj o ostatné. Sú lojálni a dobrí učitelia. Je dôležité, aby sa snažili zmeniť veci, ktoré naozaj zmeniť dokážu a aby sa nesústredili na veci, ktoré zmeniť nikdy nemôžu.

7 – Intelektuál

Títo ľudia majú nutkanie vždy pátrať po nejakých skrytých veciach a informáciách. Keď na niečo nové prídu, okamžite táto správa putuje do celého sveta. To znamená, že tajomstvo udržať nevie a to aj preto, že nedokážu ovládať svoje emócie. Podľa nich sú však ich rozhodnutia racionálne a logické.

Prečítajte si tiež:
FOTO: 14 typov ľudí, na ktorých narazíte na každej pláži. Ktorý vám lezie najviac na nervy?

8 – Strela

Tak toto sú ľudia, ktorí chytia každý problém za pačesy a snažia sa ho bleskovo riešiť. Sú to veľkí profesionáli a ich snaha a úspechy sú vysoko cenené. Na svoju prácu a výsledky sú hrdí, ale mali by byť opatrní. Pokiaľ budú chcieť mať všetko, veľmi rýchlo môžu to všetko aj stratiť a to práve kvôli svojej chamtivosti.

9 – Umelec

Veľkí zabávači, vtipní ľudia, ktorí majú vždy úsmev na perách a to takmer za každých okolností. Sú veľmi veľkorysí a starostliví a rozdali by aj to posledné, čo majú, len aby pomohli druhým. Sú to očarujúce osobnosti a len zriedka ti budú cudzí. Práve naopak, rýchlo sa s nimi skamarátiš a to kamarátstvo bude silné. Veľkí milovníci, ktorí by sa ale mali naučiť väčšej nezávislosti.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Facthacker

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií