fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo o tebe povie tvoj dátum narodenia? Neuveríš, ale prezradí toho naozaj veľa

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj ty máš rád testy a rôzne zaujímavosti o sebe samom? Dnešný článok bude zameraný práve na niečo takéto.Tvoj dátum narodenia vie povedať, aký typ osobnosti si.

Ak si sa napríklad narodil 19.3.1950, postupuj nasledovne:

19 + 3 + 1950 = 1972
1 + 9 + 7 + 2 = 19
1 + 9 = 10
1 + 0 = 1

Poznámka: Pokiaľ ti na konci vyšlo číslo 10, zakry číslo 0 a zostane ti číslo 1.

Čo znamenajú výsledné číslice? Toto o tebe hovorí tvoj dátum narodenia

1 Pôvodca
2 Uzmierovateľ
3 Hnací motor každej zábavy
4 Konzervatívny
5 Nekomformný
6 Romantik
7 Intelektuál
8 Strela
9 Umelec

1 – Pôvodca

Pôvodcovia sú originálni ľudia, ktorí prirodzene myslia a nové myšlienky k nim prichádzajú bez väčších ťažkostí. Niekedy sa môže ale zdať, že sú títo ľudia tak trochu arogantní. Za to však môže ich úprimnosť a to, že len veľmi ťažko prijímajú názory druhých.

 2 – Uzmierovateľ

Títo ľudia sa už narodia ako pokojní diplomati. Sú si veľmi dobre vedomí toho, čo druhí ľudia potrebujú a vždy uprednostňujú ostatné pred sebou. Nemajú radi samotu a veľmi si cenia pravého priateľstva. Navonok môžu pôsobiť placho, ale svoje sebavedomie nájdu len tak, že sa svetu otvoria.

3 – Hnací motor každej zábavy

Títo ľudia sú tvoriví, zábavní a majú radi spoločnosť. Ich život vyzerá bezstarostne. Niekedy majú problém dotiahnuť veci do úspešného konca. Milujú ten pocit, keď sú ľudia okolo nich šťastní a veselí a urobia pre to všetko. Niekedy sa snažia byť stredobodom pozornosti a majú sklony k vnímaniu sveta cez nereálny objektív.

Prečítajte si tiež:
Len pre silné žalúdky! 4 neuveriteľné transplantácie tváre

4 – Konzervatívny

Títo ľudia majú často sklony k rutine, z čoho vyplýva aj to, že si užívajú poriadok. Tvrdo pracujú a neboja sa akejkoľvek „špinavej“ roboty. Milujú prírodu a tam sa cítia naplnení a slobodní. Občas sú tvrdohlaví a mali by sa celý život učiť to, že na seba nemajú byť až takí prísni.

5 – Nekonformný

Títo ľudia sú prieskumníci. Vždy tancuje len na vlastnú muziku a majú veľké sklony ku kritizovaniu ostatných. V niektorých prípadoch len ťažko „konajú“ s mužmi a častokrát radšej zostávajú sami. Celý život sa učia, ako spolupracovať a komunikovať s ľuďmi.

6 – Romantik

Romantici majú celý život jednu veľkú potrebu a to, aby boli šťastní, spokojní za všetkých okolností. Rodina je pre nich základ a občas majú až príliš veľké nutkanie starať sa aj o ostatné. Sú lojálni a dobrí učitelia. Je dôležité, aby sa snažili zmeniť veci, ktoré naozaj zmeniť dokážu a aby sa nesústredili na veci, ktoré zmeniť nikdy nemôžu.

7 – Intelektuál

Títo ľudia majú nutkanie vždy pátrať po nejakých skrytých veciach a informáciách. Keď na niečo nové prídu, okamžite táto správa putuje do celého sveta. To znamená, že tajomstvo udržať nevie a to aj preto, že nedokážu ovládať svoje emócie. Podľa nich sú však ich rozhodnutia racionálne a logické.

Prečítajte si tiež:
16-ročná tínedžerka odhodila zábrany (a žiletku) a svoje ochlpenie zdieľa verejne!

8 – Strela

Tak toto sú ľudia, ktorí chytia každý problém za pačesy a snažia sa ho bleskovo riešiť. Sú to veľkí profesionáli a ich snaha a úspechy sú vysoko cenené. Na svoju prácu a výsledky sú hrdí, ale mali by byť opatrní. Pokiaľ budú chcieť mať všetko, veľmi rýchlo môžu to všetko aj stratiť a to práve kvôli svojej chamtivosti.

9 – Umelec

Veľkí zabávači, vtipní ľudia, ktorí majú vždy úsmev na perách a to takmer za každých okolností. Sú veľmi veľkorysí a starostliví a rozdali by aj to posledné, čo majú, len aby pomohli druhým. Sú to očarujúce osobnosti a len zriedka ti budú cudzí. Práve naopak, rýchlo sa s nimi skamarátiš a to kamarátstvo bude silné. Veľkí milovníci, ktorí by sa ale mali naučiť väčšej nezávislosti.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Facthacker
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií