fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dávajte si pozor, neveru dnes ľahko odhalí aj mobil či sociálna sieť

Máte tip? napíšte nám mailom

Nevera je aj v dnešnej dobe pomerne bežnou súčasťou niektorých vzťahov. Či už podvádzajú muži alebo ženy, nie je nič príjemné. Pripravili sme si pre vás niekoľko podôb nevery, ktoré boli odhalené vďaka mobilnému telefónu či niektorej zo sociálnych sietí.

#1

Istý muž chcel podvádzať svoju priateľku, a tak si vytvoril falošný facebookový profil a prostredníctvom neho kontaktoval ostatné ženy. Nakoniec sa však jeho priateľka k jeho falošnému profilu dostala, pretože jej ho odporučil sám Facebook. Keď videla jeho profilovú fotku a pozrela sa na jeho profil, vedela, že ide o jej priateľa. A bolo po láske.

Zdroj: list25.com

#2

Dievča menom Rachel sa stretla so svojím priateľom na Tindri, ale jeho víza vypršali a musel opustiť krajinu. Potom, čo sa rozišli, posielal jej veľa obnažených fotiek. Keď zistila, že ju podvádzal po celú dobu, keď sa stretávali, poslala jeho fotky všetkým jeho priateľom na tejto sociálnej sieti.

Zdroj: list25.com

#3

Keď ľudia skutočne používali MySpace, ich kvízy boli veľmi populárne. Jeden muž sa díval na profil svojej priateľky a videl jej odpovedať na kvíz otázku: “Kto bol posledný človek, ktorý ste pobozkal / mal sex s …” Osobu, ktorú tam uviedla, však nebola jeho meno.

Prečítajte si tiež:
Nový robotický vysávač LG poupratuje a postráži domácich maznáčikov
Zdroj: list25.com

#4

Päť hodín po tom, čo sa rozišli, si jej bývalý priateľ upravil status na Facebooku na „zasnúbený“. Dievčati celý čas tvrdil, že ide len o jeho známu, no nakoniec sa ukázalo, že tú pravú s ňou len podvádzal.

Zdroj: list25.com

#5

Jeden muž povedal svojej priateľke, že ide na návštevu k svojím rodičom. Ale keď skontrolovala aplikáciu “Find My Friend” na svojom iPhone, nebol nikde blízko jeho rodičovského domu, ale skôr v byte na Manhattane. Netrvalo dlho, kým zistila, že ju podvádza.

Zdroj: list25.com

#6

Istá žena dostala jedného dňa obálku s veľmi zvláštnym obsahom. POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.Vo vnútri našla vytlačenú kópiu celej textovej histórie svojho manžela. Prišla na to, že odosielateľkou bola jeho milenka.

Zdroj: list25.com

#7

Pri pohľade cez „Google Street View“ zaujatá žena náhle uvidela niečo šokujúce. Jej priateľ sa tam bozkával s inou ženou. Nevera sa môže odhaliť aj takto.

Zdroj: list25.com

#8

Každý vie, kedykoľvek sa pokúsite pripojiť k novej sieti wifi, musíte prvýkrát zadať heslo alebo sa k nemu aktívne pripojiť, skôr ako to urobíte automaticky. Niekoľko partnerov bolo odhalených, pretože ich smartfóny sa automaticky pripojili k sieti wifi v mieste, kde podľa ich slov dovtedy nikdy neboli.

Prečítajte si tiež:
MATOVIČ: "ĽSNS zneužila postihnuté deti na propagovanie fašistickej ideológie. Je to prerazenie posledného dna!" - VIDEO
Zdroj: list25.com

 

 

Zdroj: https://list25.com/25-crazy-ways-people-have-been-caught-cheating-on-their-spouse/

Foto: https://list25.com/25-crazy-ways-people-have-been-caught-cheating-on-their-spouse/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií