Dávajte si pozor, neveru dnes ľahko odhalí aj mobil či sociálna sieť

Dávajte si pozor, neveru dnes ľahko odhalí aj mobil či sociálna sieť

Nevera je aj v dnešnej dobe pomerne bežnou súčasťou niektorých vzťahov. Či už podvádzajú muži alebo ženy, nie je nič príjemné. Pripravili sme si pre vás niekoľko podôb nevery, ktoré boli odhalené vďaka mobilnému telefónu či niektorej zo sociálnych sietí.

#1

Istý muž chcel podvádzať svoju priateľku, a tak si vytvoril falošný facebookový profil a prostredníctvom neho kontaktoval ostatné ženy. Nakoniec sa však jeho priateľka k jeho falošnému profilu dostala, pretože jej ho odporučil sám Facebook. Keď videla jeho profilovú fotku a pozrela sa na jeho profil, vedela, že ide o jej priateľa. A bolo po láske.

Zdroj: list25.com

#2

Dievča menom Rachel sa stretla so svojím priateľom na Tindri, ale jeho víza vypršali a musel opustiť krajinu. Potom, čo sa rozišli, posielal jej veľa obnažených fotiek. Keď zistila, že ju podvádzal po celú dobu, keď sa stretávali, poslala jeho fotky všetkým jeho priateľom na tejto sociálnej sieti.

Zdroj: list25.com

#3

Keď ľudia skutočne používali MySpace, ich kvízy boli veľmi populárne. Jeden muž sa díval na profil svojej priateľky a videl jej odpovedať na kvíz otázku: “Kto bol posledný človek, ktorý ste pobozkal / mal sex s …” Osobu, ktorú tam uviedla, však nebola jeho meno.

Zdroj: list25.com

#4

Päť hodín po tom, čo sa rozišli, si jej bývalý priateľ upravil status na Facebooku na „zasnúbený“. Dievčati celý čas tvrdil, že ide len o jeho známu, no nakoniec sa ukázalo, že tú pravú s ňou len podvádzal.

Zdroj: list25.com

#5

Jeden muž povedal svojej priateľke, že ide na návštevu k svojím rodičom. Ale keď skontrolovala aplikáciu “Find My Friend” na svojom iPhone, nebol nikde blízko jeho rodičovského domu, ale skôr v byte na Manhattane. Netrvalo dlho, kým zistila, že ju podvádza.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Chcete si spraviť z balkónu najkrajšiu časť bytu? Inšpirujte sa týmito nápadmi
Zdroj: list25.com

#6

Istá žena dostala jedného dňa obálku s veľmi zvláštnym obsahom. POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."