David Guetta polichotil Slovákom. Hymna Majstrovstiev Európy vo futbale v špeciálnom prevedení pre náš tím!

David Guetta polichotil Slovákom. Hymna Majstrovstiev Európy vo futbale v špeciálnom prevedení pre náš tím!

We stand strong together

Známy DJ David Guetta spoločne so speváčkou Zarou Larsson stoja za chytľavou a krásnou skladbou This One’s For You, ktorá vznikla k európskemu šampionátu. Počuť sme ju mohli pri priamych prenosoch futbalových zápasoch v televízii, ale aj z éterov rádií. K skladbe bol natočený aj videoklip, ktorý bol od svojho zverejnenia 10.6.2016 zobrazený už 14 523 815-krát.


Tentokrát David Guetta milo potešil nielen Slovákov a našich futbalistov, ale aj hráčov a fanúšikov z ostatných krajín. Zverejnil totiž špeciálne verzie tejto EURO hymny so zostrihmi zápasov aj záberov z oficiálneho klipu. V našej verzií je vidieť tváre ľudí pomaľovaných slovenskými národnými farbami, našich hráčov, ľudí so slovenskými dresmi… Jednoducho povzbudivý videoklip ako sa patrí!

hamsik

Najbližšie môžeme našim fandiť už v nedeľu 26.6. o 18.00 hod. Na Štadióne Pierra-Mauroya vo Villeneuve-d’Ascq totiž odohrajú zápas proti Nemecku. 

David Guetta ft. Zara Larsson: This One´s For You Slovakia

Zdroj: youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Slovenka spísala zoznam toho, čím ju dokáže muž vytočiť. Pri tomto nebudeš vedieť či plakať alebo sa smiať
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*