fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Si dávno po rozchode, no stále si nevieš nájsť nového partnera? Možno si sa z toho ešte stále nedostala!

Rozchod je náročná situácia pre obidvoch partnerov a každý sa s ním vyrovnáva po svojom. Kým niektorí sa dokážu za krátky čas posunúť ďalej a zabudnúť na všetku bolesť, iní to znášajú oveľa horšie a je pre nich ťažké sa pohnúť z miesta. Ak sa ti aj po dlhšom čase sníva o tvojom ex partnerovi, alebo si stále kontroluješ správy od neho, či pozeráš vaše spoločné fotky, zrejme patríš do tej druhej kategórie.

1. Stále naňho myslíš a je to únavné

Facebook, Instagram, Twitter, to všetko ti umožňuje sledovať život tvojho ex aj po rozchode. A aj keď si ho vymažeš zo všetkých sociálnych sietí, aj tak naňho stále myslíš. Spomínaš si na to, ako ste spoločne trávili čas, ako ti písal každé ráno správu a večer ti posielal pusy na dobrú noc. Bolo by vlastne divné, ak by si naňho po rozchode vôbec nemyslela. Zamysli sa však nad tým, kedy to bolo naposledy. Nemyslíš naňho až príliš často?

2. Keď ho stretneš s novou partnerkou, nahnevá ťa to

Myslíš si so sebe, že si nikto, kto nikdy nebude mať nový vzťah, pričom svojho ex stretávaš s jeho novou partnerkou? Každého trochu dostane, keď stretne svojho bývalého partnera s niekým iným, to však neznamená, že by ťa to malo rozosmutniť alebo nahnevať. Je normálne, že po rozchode sa každý posunie ďalej, a tak ako on má teraz novú partnerku, raz aj ty budeš mať nového partnera.

3. Si posadnutá rozmýšľaním, čo si mala spraviť inak

Každý z nás na konci vzťahu analyzuje a premýšľa, čo mohol spraviť inak. Ak si však čítaš vašu konverzáciu stále dookola a premýšľaš nad tým, ktorú vetu si mohla napísať inak, zrejme nebude všetko v poriadku a z rozchodu si sa stále nedostala. Smútiť chvíľu je fajn, ale ubíjať sa predstavami, čo by sa stalo, ak by si mu nenapísala 5.mája dobré ráno, naozaj nemá význam.

Ako si na tom? Zabudla si už na svojho ex?

Zdroj: elitedaily.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií