Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dcéra známej herečky Demi Moore: “Moja mama je monštum!”

Známa americká herečka Demi Moore nie je až taká skvelá, ako by sme si mohli myslieť. Jedna z jej dcér ju dokonca označila za “monštrum”, ktoré vzišlo z pekla. 

Pokračovanie pod reklamou

Len pred niekoľkými týždňami predstavila Demi Moore svoju autobiografiu s názvom „Inside Out“, v ktorej hovorila o svojom ťažkom detstve, romantických vzťahoch a závislostiach od drog a alkoholu. Napriek tomu že o jej búrlivom živote hovorila herečka často, odhalenie jej skutočného života šokovalo nie len fanúšikov, ale aj jej blízkych.

V roku 2012 sa hviezda filmu „Duch“ stala obeťou predávkovania, ktoré ju takmer stálo život. Aj keď odvtedy prešlo už takmer 7 rokov a Demi prešla liečením a detoxikáciou, táto spomienka zostáva naďalej nesmierne bolestivá. Pre samotnú Demi Moore, ako aj pre jej tri dcéry: Rumer (31 rokov), Scout (28 rokov) a Tallulah (25 rokov).

Prečítajte si tiež:
Krásne ženy, ktoré hrdo nosia svoje nedokonalosti a nehanbia sa za ne

Pred niekoľkými dňami boli tieto mladé ženy hosťami talkshow „Red Table Talk“, kde moderátorke, Jada Pinkett Smithovej prezradili dôverné informácie o svojej matke.

Demi Moore
Zdroj: Instagram @accessonline

“Moja mama je netvor”

Pred niekoľkými dňami boli dcéry Demi Moore hosťami talkshow „Red Table Talk“, kde moderátorke, Jada Pinkett Smithovej prezradili dôverné informácie o svojej matke. Jedna z nich dokonca označila svoju matku ako monštrum. Dôvodom bolo užívanie drog, ktoré zmenilo herečku na nepoznanie.

Pokračovanie pod reklamou

Tallulah, najmladšia dcéra Demi Moore a Bruca Willisa si na drogové obdobie svojej matky spomína s nevôľou a znechutením. Ako sama uvádza, jej matka vyzerala ako „netvor vychádzajúci z klietky“.

„Pamätám si na ten hrozný pocit a úzkosť, ktorú som mala keď som videla moju mamu. Jej oči boli privreté a spôsob akým sa vyjadrovala bol iný. Vždy keď bola pod vplyvom drog bola na mna nesmierne milá a láskavá. Bolo to veľmi zvláštne. Občas som sa na ňu hnevala. Pamätám si tiež, že som s ňou musela hovoriť s ňou ako s dieťaťom, správať sa k nej ako k dieťaťu. Nebola to matka, ktorá nás vychovávala.”

Napriek tomuto temnému obdobiu sú Rumer, Scout a Tallulah hrdé na svoju matku. Práve jej najstaršia dcéra zverejnila na svojom Instagrame láskyplný odkaz: „Drahá mama, som na teba taká hrdá! Teším sa na túto novú kapitolu tvojho života a že svet môže objaviť neuveriteľnú, vtipnú, múdrú , šialenú a silnú žena, ktorú mám každý deň pri sebe.”

Čítajte tiež:

Meghan Markle: Túto vzácnu radu dostala v deň svadby

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií