fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Demi Lovato je v nemocnici! Hospitalizovali ju kvôli predávkovaniu drogami

Máte tip? napíšte nám mailom

Speváčka Demi Lovato skončila hospitalizovaná po tom, ako sa predávkovala drogami.

25-ročná popová diva Demi Lovato bola v utorok 11:22 miestneho času (20:22 nášho času) objavená v bezvedomí v jej dome po tom, ako sa mala predávkovať údajne heroínom. Speváčka bola v minulosti závislá na alkohole a aj kokaíne. Okrem toho jej bola diagnostikovaná bipolárna porucha a trápila ju aj porucha príjmu potravy. Zdravotníci, ktorí boli na miesto privolaní, jej mali podať liek Narcan, ktorý sa podáva v prípadoch predávkovania opiátmi.

Demi o svojich závislostiach z minulosti otvorene hovorí a šíri osvetu. Podľa vlastných slov kokaín po prvýkrát vyskúšala keď mala 17 rokov a milovala to. Po úspešnom liečení bola speváčka šesť rokov “čistá,” pričom v marci oslávila toto výročie. Pred asi mesiacom však vydala emotívnu skladbu s názvom Sober, v ktorej sa vyznáva zo svojej opätovnej závislosti a ospravedlňuje sa za to. Pieseň, ktorú možno považovať za akési volanie o pomoc však nikto nebral dosť vážne.

Po tom, ako sa na verejnosť dostali informácie o speváčkinom predávkovaní, okamžite jej vyjadrili podporu speváčky Ariana Grande a Lily Allen, ale i komička Ellen DeGeneres.

Prečítajte si tiež:
Začal sa Game of Thrones o prezidentské kreslo a v hre sú skutočne kontroverzné mená! Kto zvíťazí?

 

 

Zdroj: https://www.theguardian.com/music/2018/jul/24/demi-lovato-hospital-overdose-reports

Foto: https://www.instagram.com/p/Bfq-OOFFQ3-/?taken-by=ddlovato

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií