fbpx
Speváčka Demi Lovato sa prvýkrát od svojho predávkovania ukázala na verejnosti. Takto jej to svedčalo 

Speváčka Demi Lovato sa prvýkrát od svojho predávkovania ukázala na verejnosti. Takto jej to svedčalo 

Demi Lovato vyzerá šťastne a spokojne.

V lete obletela svet informácia o tom, že 26-ročná speváčka a herečka Demi Lovato sa predávkovala a v kritickom stave ju previezli do nemocnice. Mladú hviezdu sa našťastie podarilo zachrániť a následne nastúpila odvykaciu liečbu.

Na verejnosti sa Demi po prvý raz objavila len pred pár dňami a neunikla ani fotografom, ktorí ju stihli zachytiť. Hviezdu vyfotili neďaleko rehabilitačného centra, v ktorom sa lieči. Na zábere vidieť speváčku, ako popíja kávu a rozpráva sa s neznámou ženou, ktorá venčí psa. Lovato pôsobí šťastne a spokojne a môžeme len dúfať, že to tak skutočne je.

Zdroj: Daily Mail

 

 

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-6199539/Demi-Lovato-looks-happy-enjoys-coffee-outside-rehab-appearance-overdose.html

Foto: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-6199539/Demi-Lovato-looks-happy-enjoys-coffee-outside-rehab-appearance-overdose.html

https://www.instagram.com/ddlovato/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Prehovoril díler, ktorý priniesol Demi Lovato lieky, ktorými sa predávkovala
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.