fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Demokrati sa budú usilovať o vytvorenie Veľkonočnej dohody, hľadajú alternatívu voči populizmu a extrémizmu

Členovia strany Občianski demokrati Slovenska aj naďalej veria opodstatnenosti vzniku strany a pokračujú v úsilí naplniť svoju dlhodobú politickú víziu.

Máte tip? napíšte nám mailom

6.3.2023 (SITA.sk) – Občianski demokrati Slovenska (ODS) sa budú aj naďalej usilovať o vytvorenie Veľkonočnej dohody demokratických strán Pre lepšie Slovensko. V tlačovej správe o tom informovala strana ODS, ktorá vo vnútrostraníckom referende rozhodovala o ďalšom postupe pred septembrovými predčasnými voľbami. Členovia ODS aj naďalej veria opodstatnenosti vzniku strany a pokračujú v úsilí naplniť svoju dlhodobú politickú víziu.

Cieľom strany je obsadiť uvoľnený stredo-pravý politický priestor a vytvoriť tak rozumnú alternatívu voči populizmu a extrémizmu, ktoré v súčasnej politickej reprezentácii prevládajú,” uviedla strana s tým, že vedenie súčasne bude pokračovať v rokovaní s demokratickými partnermi tak, aby neprepadol jediný demokratický hlas.

Strana sa bude snažiť, aby k Veľkonočnej dohode pristúpilo čo najviac partnerov, ktorí budú postupovať spoločne a poskytnú príležitosť aj novým a minulosťou nezaťaženým politikom,” uzavrela strana.

Viac k témam: Demokrati, Extrémizmus, Politická kríza, Populizmus, Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: SITA.sk – Demokrati sa budú usilovať o vytvorenie Veľkonočnej dohody, hľadajú alternatívu voči populizmu a extrémizmu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií