fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Demokrati úvodnú tlačovku financovali z peňazí daňových poplatníkov. Heger, Naď aj hovorkyňa si tam „odskočili“ z práce (video)

Servis okolo tlačovej besedy zaisťoval podľa informácií Plus 7 dní tlačový tím rezortu obrany.

Máte tip? napíšte nám mailom

8.3.2023 (SITA.sk) – Úvodná tlačová beseda nového politického subjektu Demokrati bola financovaná z peňazí daňových poplatníkov. Informáciu priniesol týždenník Plus 7 dní.

Servis okolo tlačovky

Servis okolo poludňajšej tlačovky, na ktorej (Eduard) Heger ohlásil novú stranu Demokrati, zabezpečoval podľa informácií Plus 7 dní tlačový tím z ministerstva obrany. Samotnú tlačovku dokonca moderovala Martina Kovaľ Kakaščíková, hovorkyňa rezortu a dočasne povereného ministra Jaroslava Naďa,” píše týždenník.

Konala sa v rámci pracovnej doby

Na tlačovej besede sa zúčastnil aj šéf MO SR Jaroslav Naď, ktorý ju promoval aj na svojom profile ministra na sociálnej sieti, hoci samotná tlačová konferencia nesúvisela s obranou, ani s výkonom jeho funkcie.

Periodikum tiež poukázalo na to, že tlačová beseda sa konala napoludnie, a teda v rámci pracovnej doby politických predstaviteľov.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Financovanie, Minister obrany, Nová politická strana, Premiér Slovenskej republiky
Zdroj: SITA.sk – Demokrati úvodnú tlačovku financovali z peňazí daňových poplatníkov. Heger, Naď aj hovorkyňa si tam „odskočili“ z práce (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Slovensko rokuje s Ukrajinou o predaji húfnic Zuzana, Naď podporuje odovzdanie MiG-29 našim susedom
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií