fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Presnejšie ako ktorýkoľvek horoskop: Deň a mesiac narodenia prezrádzajú, čo máš napísané v osud

Máte tip? napíšte nám mailom

Deň a mesiac narodenia dokážu o prezradiť mnohé o osobnosti i karme človeka.

Azda každý z nás si aspoň z času na čas prečíta horoskop, aby nahliadol aspoň trošinka do budúcnosti ale zároveň do samého seba. Omnoho viac však o osobnosti človeka dokáže povedať konkrétny deň a mesiac narodenia. Práve nimi je totiž ovplyvnená naša podstata.

Pondelok

Pondelok – prvý deň v týždni o tebe prezrádza, že máš všetky predpoklady na to byť prvou osobou v akomkoľvek tíme. Občas si však neveríš a svoje kreatívne nápady si, žiaľ, nechávaš len pre seba. Rodina a najbližší priatelia sú pre teba základom.

Utorok

Si veľmi citlivý na kritiku a nespravodlivosť ťa dokáže skutočne rozhnevať. Život si užívaš a vidíš aj tie najmenšie krásy, ktoré iným unikajú. Si obklopený ľuďmi, ktorí ťa majú úprimne radi a vedia oceniť tvoj zmysel pre humor.

Streda

Ovládate kúzlo dokonalej organizácie, všetko v živote si viete svedomite roztriediť a riešenie problémov pre vás nie je žiadnou neznámou. Máte rada spoločnosť a kvalitnú komunikáciu, dobrú knihu a prácu, ktorá vás baví a napĺňa.

Štvrtok

Si charizmatický človek, vďaka čomu si dokážeš získať množstvo ľudí. Tvoj optimizmus a nadhľad je pre iných inšpirujúci. Máš mnoho koníčkov a záujmov, no často sa stáva, že ťa po chvíli začnú nudiť, keďže stále potrebuješ nové impulzy.

Piatok

Si človek, ktorý ma skvele vyvinutú intuíciu a môže sa na ňu vždy spoľahnúť. Si emotívne založená osoba, ktorá má silné sociálne cítenie. Mal by si využívať svoju kreativitu a nesmiernu fantáziu. Cudzie ti nie sú ani rôzne druhy umenia.

Sobota

Si perfekcionista, ktorý túži prežiť svoj život podľa seba. Si tvrdohlavý a často si dokážeš presadiť to, čo chceš. Za svojim cieľom a snom si dokážeš ísť skutočne vytrvalo. Máš v sebe povestnú iskru a pre ostatných si symbolom atraktivity a šarmu.

Nedeľa

Aj keď rád tráviš čas s priateľmi, veľmi kvalitne si dokážeš čas strávený osamote. Často nad vecami príliš dlho premýšľaš a poznámky iných si až priveľmi berieš k srdcu. Si emocionálne založená osoba, ktorá dbá o blaho a dobrý pocit iných.

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Deň a mesiac narodenia dokážu o prezradiť mnohé o osobnosti i karme človeka.

Azda každý z nás si aspoň z času na čas prečíta horoskop, aby nahliadol aspoň trošinka do budúcnosti ale zároveň do samého seba. Omnoho viac však o osobnosti človeka dokáže povedať konkrétny deň a mesiac narodenia. Práve nimi je totiž ovplyvnená naša podstata.

Jednotlivé dni v mesiaci majú taktiež svoje čaro a narodeným dáva do vienka iné, jedinečné vlastnosti. 

1. deň v mesiaci

Si silná a nezávislá osobnosť a máte všetky predpoklady byť vodcom. Nemáš rád, ak ti iní diktujú, čo máš robiť. Práve preto by ti najviac vyhovovalo riešiť vlastný biznis.

2. deň v mesiaci

Si optimisticky naladená osoba, ktorá dbá aj o šťastie iných. Máš dobre rozvinutú intuíciu a pravdepodobne inklinuješ k umeniu alebo kreatívnym činnostiam.

3. deň v mesiaci

Na ostatných pôsobíš ako magnet a ľudia si ťa zvyčajne pamätajú aj po prvom stretnutí. Máš silnú charizmu a dobré komunikačné schopnosti.

4. deň v mesiaci

Vážiš si ťažkú prácu a sám sa vieš do každého problému zahryznúť a rozlúsknuť ho. Si skutočne obetavým. Ľudia ťa majú veľmi radi a obdivujú tvoju svedomitosť.

5. deň v mesiaci

Si skutočným majstrom slova, máš skvelú slovnú zásobu a vieš sa bravúrne vyjadrovať. Mnoho ľudí narodených v tomto dni sa živí písaním či moderovaním.

6. deň v mesiaci

Si emotívne založená osoba a v ľuďoch vždy vidíš to najlepšie. Vieš odpúšťať, no veľakrát to iní využívajú. Veríš v osudovú lásku a nič ti nezabráni v tom, aby si našiel svoju spriaznenú dušu.

7. deň v mesiaci

Si rodeným filozofom, no v tom najlepšom zmysle slova. V každej situácii sa vieš vynájsť a do karát ti hrá aj tvoj šiesty zmysel. Máš bystrý úsudok a ľudí vieš odhadnúť už na prvom stretnutí.

8. deň v mesiaci

Máš tendenciu byť lídrom v každom kolektíve i v práci. Ideš si nekompromisne za svojím, čo ti v živote prináša len výhody. Ostatní ťa obdivujú kvôli húževnatosti a tvojej večnej vízii pozitívneho konca.

Prečítajte si tiež:
Ryanair plánuje z Bratislavy lietať od júla

9. deň v mesiaci

Si veľmi inteligentná osoba a máš predpoklady venovať sa vedeckej alebo výskumnej činnosti. Často ti napadne skvelá myšlienka, inovácia alebo „vynález“, no na tvoju škodu sa veľmi rýchlo vzdáš samotnej realizácie alebo posunu vpred.

10. deň v mesiaci

Si šťastlivec, ktorý vykľučkuje z každej situácie s profitom. Tvojmu šarmu ľudia len ťažko odolávajú a vďaka tomu je ti dovolené obchádzať alebo dokonca meniť pravidlá.

11. deň v mesiaci

Miluješ prírodu a životnú pohodu. Si emotívna osoba, dokážeš v iných vycítiť ich pravú podstatu. Si pozitívne naladený a ovládaš kúzlo nájdenia harmónie. Pre ostatných si inšpiratívnou osobou a príkladom šťastného života.

12. deň v mesiaci

Vždy máš dostatok energie a zakaždým ju musíš nejako zužitkovať. Si typ človeka, ktorý dokáže rozhýbať a nakopnúť aj iných. Po tvojom boku sa ľuďom darí a sú omnoho šťastnejší.

13. deň v mesiaci

Aj keď je pre mnohých trinástka nešťastným číslom, sám vieš pravdu o opaku. Si rodeným víťazom a do čohokoľvek sa pustíš, to dovedieš do zdarného konca. Niet divu, že si vždy usmiaty a dobre naladený.

14. deň v mesiaci

Miluješ cestovanie a prírodu, spoznávanie iných krajín, kultúr a najmä nových ľudí. Celý život sa rád učíš novým veciam a životným filozofiám, čo ťa duchovne posúva neustále vpred.

15. deň v mesiaci

Aj keď niekedy nevieš, čo presne chceš, neznesieš, ak ti iní tlačia svoje „rozumy“ do hlavy bez toho, aby si ich o to žiadal. Rád si organizuješ život podľa seba, a aj keď to niekedy nedopadne podľa tvojich predstáv, máš dobrý pocit z nezávislosti.

16. deň v mesiaci

Si osobou, ktorá dokáže meniť životy a situácie vďaka svojim skvelým nápadom. Si tak trochu záhadný a ľudia tvoje ja nikdy neodhalia do hĺbky. Máš slobodnú dušu, miluješ nové veci a neznášaš nespravodlivosť.

17. deň v mesiaci

Máš veľký talent, o ktorom možno ani len netušíš. Si predurčený dosiahnuť veľké veci a zmeniť iným pohľad na svet. Mal by si nájsť a rozvíjať svoj talent, pretože by bola škoda nechať ho navždy ukrytý pred svetom.

18. deň v mesiaci

Si empatická osoba, ktorej záleží na konaní dobra. Máš silné sociálne cítenie a vieš bojovať za šťastie iných, často i neznámych ľudí.

19. deň v mesiaci

Ak sa na niečo zameriaš, dosiahneš to, nech sa deje čokoľvek. Nikdy sa nenecháš odradiť a „nie“ alebo „nedá sa“ pre teba nie je konečnou odpoveďou.

20. deň v mesiaci

Aj keď ti tvoji blízki často vyčítajú, že si na iných príliš mäkký, nedaj sa odradiť. V iných vždy vidíš dobro a tvoj prínos na tomto svete spočíva v rozdávaní lásky a pochopenia.

21. deň v mesiaci

Miluješ spoločnosť a spoločnosť miluje teba. Máš množstvo priateľov a známych, tvoja sieť kontaktov je skutočne obrovská. Máš predpoklady stať sa verejne známou osobnosťou.

22. deň v mesiaci

Si veľmi dobrý v hľadaní medzier a chytákov, čo viete zužitkovať vo svoj prospech. Vždy si všimneš aj tie najmenšie detaily a nejasnosti.

23. deň v mesiaci

Tvoja charizma a skvelé komunikačné schopnosti ťa doslova predurčujú k úspechu. Mal by si rozvíjať svoj talent na prácu s ľuďmi. Vieš ich zaujať a zabaviť a pri vystupovaní na verejnosti nemáš vôbec trému.

24. deň v mesiaci

Tvoja prítomnosť je zakaždým hrejivá a tvoje názory a rady každému padnú vhod. Si dobrým a úprimným človekom, ktorý je v očiach iných stelesnením čistej duše.

25. deň v mesiaci

Do všetkého dáš svoje maximum a pri dosahovaní cieľov nepoznáš únavu. Mal by si ale občas vytriediť veci, ktoré za tvoju námahu a pozornosť skutočne stoja, inak je tvoje úsilie často zbytočné.

26. deň v mesiaci

Si sebavedomá osoba, ktorá pozná svoje práva a vie si vydobyť všetko, čo jej patrí. Nikdy sa nenecháš zastrašiť a utláčať.

27. deň v mesiaci

Máš skvelý úsudok, bravúrny postreh a výborne vyvinutý zmysel pre detail. Tvoje logické a analytické myslenie z teba v očiach mnohých robí skutočného génia.

Prečítajte si tiež:
V Dubaji predstavili najdrahšiu svadobnú tortu na svete. Z jej ceny sa vám poriadne zakrúti v hlave!

28. deň v mesiaci

Ak niečo chceš a túžiš niečo dosiahnuť, nemáš zábrany riskovať čokoľvek. Si odvážny a odhodlaný, no niekedy by si mal staviť na bezpečnejšiu hru.

29. deň v mesiaci

Si bútľavou vŕbou pre mnoho ľudí vo vašom okolí. Tvoje slová vedia pohladiť na duši a váš rozumný nadhľad ľuďom otvára nové obzory.

30. deň v mesiaci

Si obľúbenou osobou, ktorá vnesie svetlo všade, kam sa objaví. Máš silnú charizmu, neodolateľný úsmev a iskru v očiach. V kombinácii s tvojou skvelou vyjadrovacou schopnosťou to z teba robí rodeného zabávača a miláčika publika.

31. deň v mesiaci

Svoj život si vieš obdivuhodne zorganizovať a nedovolíš, aby ti len tak pretiekol pomedzi prsty. Veci riešiš rozumne a vždy s chladnou hlavou, takže ťa len málokedy niečo zaskočí.

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Deň a mesiac narodenia dokážu o prezradiť mnohé o osobnosti i karme človeka.

Azda každý z nás si aspoň z času na čas prečíta horoskop, aby nahliadol aspoň trošinka do budúcnosti ale zároveň do samého seba. Omnoho viac však o osobnosti človeka dokáže povedať konkrétny deň a mesiac narodenia. Práve nimi je totiž ovplyvnená naša podstata.

Aj mesiac narodenia pridáva do vienka jedinečné vlastnosti…

Január

Si človek, ktorý nemá rada dohováranie a nevyžiadané rady iných. Svoj život si chceš žiť podľa vlastných predstáv. Máš rád dobrú spoločnosť, zábavu a ste rodeným zabávačom v okruhu svojich priateľov.

Február

Si kreatívna osoba s bujnú fantáziu a tieto predpoklady často využívaš v umeleckých odvetviach. Máš silné sociálne cítenie a byť stredobodom pozornosti ti vôbec nevadí.

Marec

Aj keď svojich priateľov zbožňuješ, vždy dávaš na prvé miesto svoje vlastné blaho. Si citlivá duša, no si sebestačný. Ak ťa niečo trápi, nedávaš to najavo a tvoje vnútro dovolíš spoznať len najbližšej osobe.

Apríl

Miluješ dobrodružstvo, nové veci a adrenalín. Si za každú srandu a vždy potrebuješ nové impulzy. V spoločnosti si svojou prítomnosťou vždy vyslúžiš záujem a ostatní sa pri tebe cítia výborne.

Máj

Si inteligentná osoba, ktorá sa dobre cíti v spoločnosti iných. Baví ťa učenie sa novým veciam, máš veľmi dobrý všeobecný prehľad. Často si nerozhodný alebo máš rôzne vízie v jeden deň, no na druhý ťa zaujme niečo úplne iné.

Jún

Si citlivá osoba, ktorá je často trochu hanblivá. V spoločnosti blízkych ľudí sa však cítiš dobre a po chvíli žiariš a bavíš všetkých naokolo. Slová iných si často berieš až príliš k srdcu a o svojich pocitoch pred inými vravíš len málokedy.

Júl

Neradi odhaľuješ svoje vnútro pred ostatnými, no v spoločnosti si vždy dobre naladený. Miluješ dobrodružstvo, cestovanie a neplánované akcie s priateľmi. Svoju rodinu si nadovšetko vážiš a je pre teba tým najdôležitejším.

August

Si optimistická osoba, ktorá je v spoločnosti prirodzene stredobodom pozornosti. Občas si však chceš vychutnať chvíľu pre seba, napríklad čítaním dobrej knihy. Často si staviaš nereálne ciele a o budúcich činoch viac rozprávaš ako konáš.

September

Si osoba, ktorá pomôže vždy a komukoľvek. Si milý, veľmi charizmatický a ľuďom si vždy sympatický už na prvý pohľad. Si perfekcionistka a veci máš rád zorganizované po svojom.

Október

Si nezávislý a nemáš rád striktné veci, pokyny a nariadenia. Svojich priateľov skutočne zbožňuješ a puto vzťahu je pre teba posvätné. Jednáš vždy férovo a otvorene, no nemáš rád konflikty a vyhrotené situácie.

November

Svoj život chceš žiť podľa vlastných pravidiel a beda tomu, kto ti bude diktovať, čo máš robiť. Svoju rodinu miluješ nadovšetko, a ak treba, brániš ich zubami-nechtami. Ak sa máš púšťať do nových vecí, máš vždy obavy, pretože sa cítiš dobre len v zabehnutých koľajach.

December

Máš slobodného a nespútaného ducha, preto nikdy príliš dlho neobsedíš na jednom mieste. Potrebuješ vždy nové impulzy, niečomu novému sa priučiť a spoznávať nových ľudí. V spoločnosti si mimoriadne obľúbenou osobou a ľudia sa pri teba cítia omnoho šťastnejšie.

 

 

 

Zdroj: Trendweb.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií