fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Denník nakupujúceho v supermarkete

Máte tip? napíšte nám mailom

Médiami v Čechách prebehla správa, o jednom nenakupujúcom dôchodcovi v Supermarkete, tlač to opísala nasledovne: Keď 62 ročný muž nestráca hravosť, ani vo vyššom veku. Prečo zakazujú vstup p. Novákovi do Supermarketu?

V správe je napísané, že nižšie uvedený zoznam priestupkov, zachytených bezp. kamerami nepomohol a na výzvy a napomenutia zamestnancom SBS, reagoval p. Novák slovami: “Pokiaľ tu moja žena nakupuje a núti ma, aby aby som tu bol tiež, tak ja sa za ten 2 hodinový čas, strašne nudím!!”

Denník v supermarkete

Za posledných 6 mesiacov ho pristihli pri tejto činnosti:

8. januára – vzal z regálu 25 balení kondómov a náhodne ich vkladal do nákupných vozíkov iným nakupujúcim , keď sa nedívali naňho ……..

16. januára – nastavil všetky budíky na oddelení dom. potrieb tak, aby zvonili jeden po druhom v 5 minútových intervaloch …….

2. februára – paradajkovým džúsom urobil dlhú a tenkú čiaru na podlahe, smerom k dámskym toaletám …….

19. februára – pristupoval k predavačkám rôznych odd. a oficiálnym tónom im povedal: “KÓD 3!” a sledoval, ako predavačka spanikárila …..

v supermarkete

2. marca – prišiel k pultu Služby zákazníkom a trval na žiadosti, aby si mohol kúpiť krabičkulentiliek, na polročné splátky…..

Prečítajte si tiež:
Ako by to vyzeralo, ak by boli vo filmových scénach namiesto zbraní Selfie tyče?

21. marca – presúval nápisy “Pozor mokrá podlaha!” do tej časti Supermarketu, kde boli na podlahe koberce …

5. apríla – kedykoľvek sa ho nejaký zamestnanec spýtal, či nepotrebuje pomoc, tak sa nahlas rozplakal a kričal: “Prečo ma ľudia nenecháte na pokoji?!”

24. apríla – našiel si nižšie upevnenú bezp. Kameru a zblízka sa uprene díval do nej, potom si vŕtal v nose, alebo si zápalkou čistil zuby ….

2. mája – pri pulte so športovými zbraňami sa spýtal predavača, či nevie, kde si môže kúpiť antidepresívne tabletky, kým sa rozhodne kúpiť si nejakú zbraň ..

18. mája – schovával sa medzi vešiakmi s odevmi a na ľudí, ktorí sa preberali tovarom a objavili ho, vykrikoval: “Kúp si ma! Dnes som so zľavou!”

4. júna – vždy keď sa ozvalo hlásenie z reproduktorov, čupol si a schúlil sa, tiež pri tom kričal: “Nie! Nie! Už zasa tie hlasy!!!”

28. júna – vošiel viackrát do nejakej skúšobnej kabínky, zatiahol záves, chvíľu počkal a začal vykrikovať: “Haló! Nie je tu toaleťák, doneste mi ho niekto!!”

Prečítajte si tiež:
Video: Originálne veľkonočné kraslice si vyrobíte rýchlo a jednoducho. Toto je 25 návodov, ako na to

7. júla – na odd. bicyklov zobral z regálu gumový klaksón a strašil nič netušiacich nakupujúcich, keď im zatrúbil zrazu za chrbtom ……

27. júla – náhodne vyberal ľuďom nejaký tovar z nákupného vozíka a so slovami, to bol posledný kus v ponuke a ja ho veľmi dnes potrebujem a ponáhľal sa smerom k pokladniam…

Tento blog napísal: HUSKY

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií