fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Z denníka muža a ženy. Takto odlišne vnímajú svoj deň

Máte tip? napíšte nám mailom

Životné situácie sú niekedy ako tragédie, komédie alebo aj tragikomédie… Okrem neuveriteľných skutočných príbehov vám prinášame aj pár úsmevných momentov zo života vo forme denníkov, spomínate si napríklad na Denník inštruktora autoškoly? Teraz si môžete prečítať denník z dvoch uhlov pohľadu partnerského spolunažívania muža a ženy alebo návod ako porozumieť opačnému (tomu mužnejšiemu) pohlaviu.

ONA:

Správa sa čudne. Chceli sme ísť večer na jedno pivo, ja som však celý deň s priateľkami nakupovala, a preto som prišla neskôr – možno sa kvôli tomu na mňa hnevá. Nevieme spolu vôbec nadviazať dialóg, len ticho sedí na gauči a pozerá von oknom. Bol nezvyčajne tichý a duchom neprítomný, tak som mu navrhla, aby sme sa šli prejsť a niekam si sadnúť na kávu a možno sa mi viac otvorí. Súhlasí. Spýtala som sa ho, že čo mu je. Povedal, že NIČ. Tak som sa ho spýtala, či sa na mňa hnevá. Odpoveď znela, že to so mnou vôbec nesúvisí, nemám si robiť starosti a pýtať sa ho hlúpe otázky.

Prečítajte si tiež:
Muž po rozvode rozdelil majetok naozaj originálne! Všetko na polovicu!

Cestou domov som mu povedala, že ho milujem. Len sa usmial a spokojne šoféroval ďalej. Nechápem, či mu je za ťažko povedať mi “Aj ja ťa milujem”. Začínam cítiť, že ho strácam,  že už so mnou nechce ma nič do činenia. Keď sme sa vrátili domov, iba si tak sedel ako bez duše a len kukal telku. Mala som pocit, že je odo mňa už na míle ďaleko. Určite rozmýšľa už nad inou. Bohvie ako vyzerá, určite je chudšia a má väčšie prsia. Tak som šla teda do postele a nechala ho snívať. Prišiel asi o desať minút a na moje prekvapenie reagoval na moje provokovanie a milovali sme. Aj tak som však mala stále pocit, že jeho myšlienky sú niekde inde. Chcela som sa s ním porozprávať, povedať mu, že o jeho milenke už viem, no medzitým zaspal. Plakala som až dovtedy, kým som nezaspala aj ja. Neviem už ako ďalej. Nechcem už žiť vo vzťahu plnom klamstva.

Prečítajte si tiež:
Na tejto fotografii niečo nesedí. Ak rozlúštiš tento optický klam, určite sa pobavíš

vodici2

ON:

Dnes Barcelona prehrala, prišiel som o 120 €. Ale aspoň sme mali skvelý sex.

25-12-2016-01

 

Zdroj: oddych.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií