fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sú malinké a vlasaté: tieto deti nemajú problém s keratínom, ich hustú hrivu im závidí každý

Máte tip? napíšte nám mailom

Niektoré bábätká sa narodia aj s vlasmi, iné si na ne musia počkať niekoľko mesiacov. A niektoré majú takú hrivu, že im ju závidia aj dospelí.

Sú medzi nami aj takí, ktorí míňajú neskutočne veľa peňazí na rôzne vlasové prípravky, len aby ich vlasy mali objem a vyzerali čo najlepšie. Občas to nie je také jednoduché, ako by a na prvý pohľad mohlo zdať. Skúsili ste už všetko, no nič nezaberá? Potom pri nasledujúcich fotografiách nebudete veriť vlastným očiam. Nájdete na ich dve bábätká, ktoré mali to šťastie, že sa narodili aj s vlasmi, nie však s hocijakými. Ich hrivu im závidia nielen ženy. Navyše im vlasy neustále rastú, čím sa stali vhodnými kandidátmi aj do reklamy na vlasový šampón.

Dievčatko Chanco z Japonska

Nebolo to tak dávno, čo sa internetom prehnala informácia o šesťmesačnom dievčatku Chanco z Japonska, ktoré sa môže pýšiť neobyčajne bohatými vlasmi, z ktorých sa dajú už teraz robiť ľubovoľné účesy. Keď jej mama zverejnila fotky na sociálnej sieti Facebook a Instagram, okamžite rozpútala vlasové šialenstvo. Mnohí sa divili, kde nabrala také vlasy.

https://www.instagram.com/p/BkYt78WgIO8/

Prečítajte si tiež:
Hlávkový šalát z vesmíru je rovnako zdravý ako ten pozemský

https://www.instagram.com/p/Bixl8pGAWDJ/

https://www.instagram.com/p/Bt4dJSmHEip/

Netrvalo dlho a zo sociálnych sietí sa vrhla priamo do reklamy na vlasový šampón Pantene. Reklamný spot natočila spolu so sivovlasou moderátorkou Sato Kondo, ktorá v tomto prípade tvorila dokonalý kontrast s hustými vlasmi malého dievčatka. Nechýbalo motto „the hairy-tale”, čo možno voľne preložiť ako „príbeh vlasov”.

Plagát okamžite vzbudil pozornosť. Zdroj: emefka.sk

Reklama na vlasový šampón Pantene, v ktorej si zahrala malá Chanco

Chlapček Boston z Austrálie

O takom háre, aké má malé dievčatko, sníva každá žena. No chlapci sa nedajú tiež zahanbiť. Príkladom je Boston z Perthu v Austrálii, ktorý má v štyroch mesiacoch vlasy ako parochňa. „Kamkoľvek sa so synčekom vyberieme – na prechádzku, nákup či výlet, všade jeho vlasy pútajú pozornosť. Ľudia sa pri nás pristavujú a pýtajú sa, po kom má také vlasy?” smeje sa jeho mama Tara Simich. Keď zistila, že o malého chlapčeka majú záujem viacerí, rozhodla a mu založiť instagramový účet, kde pravidelne pridáva nové a nové fotografie synčeka.

Aj v tomto prípade zrejme známe, že deťom po narodení prvé vlásky vypadnú, nehrozí, práve naopak, obom deťom neustále hustnú.

https://www.instagram.com/p/Bq_GcqtlyUw/

Prečítajte si tiež:
Umelec svojimi ilustráciami kritizuje dobu: Pripojenie na internet nie je všetko!

https://www.instagram.com/p/BvIyYLClnGh/

https://www.instagram.com/p/BvnIWHYFZMr/

Zdroj: spuntik.zoznam.skemefka.sk, instagram.com/babychanco, instagram.com/Tara Mia Simich

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií