fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Deti Kate Middleton a Williama nesmú mať kamarátov

Deti Kate Middleton a princa Williama sa narodili do kráľovskej rodiny a sú blízkymi dedičmi kráľovskej koruny. Môžu mať všetko, no aj tak im niečo chýba.

Máte tip? napíšte nám mailom

Najstaršie deti Kate Middleton a jej manžela Williama, princ George (6) a princezná Charlotte (4) sú hviezdami školy Thomas’s Battersea v Londýne. Spolužiaci ich zbožňujú, no oni si musia držať odstup. Pric George a jeho setra princezná Charlotte totiž nemajú právo rozvíjať blízke vzťahy so svojimi spolužiakmi. A to z naozaj dobrých dôvodov.

Deti Kate Middleton

Sú členmi britskej kráľovskej rodiny a priamymi dedičmi kráľovskej koruny. Avšak to nie je najneobvyklejší znak princa Georga a jeho mladšej sestry, princeznej Charlotte. Napriek tomu, že sa Kate Middleton a princ William snažia svoje deti vychovať čo najprirodzenejšie k najbližšie k životu bežných britov, skutočnosť že sú “kráľovskí” poprieť nedokážu. A tak sú  poradí tretí a štvrtý nástupca na trón Spojeného kráľovstva na míle vzdialení od skutočného života. A navyše aj od priateľov. A to aj napriek tomu, že hneď ako zazvoní školský zvonček, obaja sa stávajú rovnakými žiakmi, ako ich spolužiaci. No aj tak sú iní.

George a Charlotte nemôžu mať v škole najlepších priateľov. A teda, nešepkajú si cez prestávky žiadne tajomstvá a nemajú ani žiadnych kamarátov z triedy.  Prečo je to tak? Novinárka Jane Moore odhalila verejnosti pravdu: „Na tejto škole existuje pravidlo, ktoré hovorí o tom, že ak má vaše dieťa oslavu, nemôžete rozposielať pozvánky spolužiakom, pokiaľ nie sú pozvaní všetci študenti.“  Vďaka tomuto nariadeniu nedochádza k žiadnym rozporom a uprednostňovaniu niektorých žiakov. Na druhej strane je to aj skvelý spôsob, ako chrániť súkromie žiakov tejto školy. Pretože nie všetci sú “obyčajnými britmi”.

Prečítajte si tiež:
Uplakanú kráľovnú musela utešovať Kate Middleton: Kde bola Meghan?

Škola, ktorá nepodporuje zvýhodňovanie

Dôvod, prečo George a Charlotte nemajú v škole priateľov, s ktorými trávia oslavy teda nie je preto, že sú “kráľovskí”. Ide o vnútorné nariadenie tejto prestížnej školy, ktorá nepodporuje zvýhodňovanie. Samozrejme, toto pravidlo prestane platiť hneď, ako vyrastú a stanú sa dospelými. Vtedy si rovnako, ako ich rodičia a iní členovia kráľovskej rodiny budú môcť vybrať svojich najlepších priateľov. 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií