Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Melónové vlasy či zelená brada? Deti navrhli svojim rodičom účes, ktorý putoval do rúk kaderníčke

Nechali by ste svoje vlasy napospas deťom a ich kreativite? Títo traja rodičia to urobili. Ako dopadli ich účesy?

Pokračovanie pod reklamou

Každé z detí malo za úlohu nakresliť na papier účes. Nákres potom putoval do rúk kaderníčke a tá sa postarala o to, aby mali rodičia presne taký strih a farbu vlasov, akú si deti priali.

Pokračovanie pod reklamou
Zdroj: Youtube

Medzi prvými adeptkami je Lýdia. Matka dvoch synov, Oscara a Atlasa. Obaja z nich sa zhodli na tom, že ich mama musí mať modré vlasy a čierny blesk vzadu na hlave. Dopadlo to nejako takto.

účes
Zdroj: Youtube

Druhý na rade bol otec Michael s dcérou Olíviou. Tá vymyslela asi najbláznivejší účes. „V práci budem mať čo vysvetľovať,“ smial sa Michael, keď sa zbadal v zrkadle so zelenými vlasmi a bradou.

účes
Zdroj: Youtube

Tretia bola na rade mama Susan a jej dcéra Isabelle. Tá túžila po tom, aby jej mama mala melónové vlasy, teda červené s čiernymi bodkami a zelenými koncami. Čo myslíte, podarilo sa kaderníčke splniť Isabellin sen?

účes
Zdroj: Youtube

A čo vy? Dovolili by ste svojim deťom vytvoriť vám nový účes? Celé video toho, ako deti kreslia svoje návrhy a ako pozorujú kaderníčku pri svojej práci si môžete pozrieť na Youtube.

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií