Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Horoskop: Aké budú deti podľa znamenia zverokruhu?

Znamenia zverokruhu detí môžu pomôcť pri výchove.

Spísali sme ich osobnosti, jedinečné vlastnosti, talent, temperament, záľuby, čo milujú a aj to, čo sa im nepáči podľa ich znamení. Možno vám ich znamenia zverokruhu pomôžu lepšie svoje ratolesti pochopiť.

Deti podľa znamenia zverokruhu

BARAN

Živel: oheň

Farby: červená, biela

Šťastné čísla: 6, 7

Šťastný deň: utorok

Baran je podľa znamenia veľmi tvrdohlavý a silný. Presne aj tieto deti sú také. Nie je dobré im ustupovať. Tieto deti majú silnú autoritu, ktorú majú v sebe už od narodenia. V živote sa im bude dariť práve kvôli ich dravosti. Deti v znamení Barana budú v živote veľmi úspešné. Barani sú cieľavedomí a sú v kolektíve veľmi obľúbení. Ľahko nadväzujú priateľstvá a v škole budú vždy na čele skupiny.

Významné osobnosti narodené v znamení Barana: Vladimír Iľjič Lenin, Johann Sebastian Bach, Leonardo da Vinci, Vincent van Gogh, Marlon Brando, Diana Ross, Jan Ámos Komenský, Charles Chaplin, Giacomo Casanova, Claudia Cardinale, Joan Crawford, Eddie Murphy, Albert Einstein, Mariah Carey, Elton John, Adolf Hitler, Lisa Stansfield, Vlasta Burian, Jan Svěrák, Dagmar Havlová, Lucie Bílá.

BÝK

Živel: zem

Farby: bledomodrá, zelená, ružová

Šťastné čísla: 1, 9

Šťastný deň: piatok

Planéta: Venuša

Niekedy sa môžu tváriť ako slabí, ale je to len pretvárka. Vedome neukazujú svoje silné stránky. Sú veľmi prefíkaní. V znamení Býka sa narodia veľmi ‚šikovné deti, ktoré sa ľahko učia, doslova ich to bude baviť načerpávať informácie. Tieto deti majú veľmi dobrú pamäť. Sú inteligentné, zvedavé a kreatívne. Rady si kreslia a skoro začnú rozprávať.

Významné osobnosti narodené v znamení Býka: Dante Alighieri, William Shakespeare, Honoré de Balzac, Karl Marx, Sigmund Freud, Salvador Dalí, Evita Perone, Tony Blair, Ján Pavol II., Andre Agassi, David Beckham, Laetitia Casta, Naomi Campbell, Bono, Cher, Pierce Brosnan, Jack Nicholson, Al Pacino, George Clooney, Penelope Cruz, Renée Zellweger.

BLÍŽENCI

Živel: vzduch

Farby: žltá, svetlozelená, oranžová

Šťastné čísla: 3, 5

Šťastný deň: streda

Planéta: Merkúr

Deti so znamením Blížencov sú veľmi poslušné a dobré. Nikdy sa nevyhovárajú a hlavne sú pravdovravné, čo im ostane na celý život. Tieto deti sa narodili v šťastnom znamení a rovnako ich to bude sprevádzať aj celý život. Vidia vo všetkom len to dobré, sú pozitívne. Sú tímovými hráčmi. Veľmi dôležité bude pre nich čisté srdce, vďaka čomu ocenia čestný prístup a lojalitu.

Významné osobnosti narodené v znamení Blížencov: Alexander Puškin, Thomas Mann, Ian Fleming, John Fitzgerald Kennedy, Marilyn Monroe, Clint Eastwood, Tom Jones, Steffi Graf, Heidi Klum, Alanis Morissette, Bob Dylan, Johnny Depp, Morgan Freeman, Clint Eastwood, Angelina Jolie, Natalie Portman, Nicole Kidman.

RAK

Živel: voda

Farby: strieborná, biela, sivá

Šťastné čísla: 3, 7

Šťastný deň: pondelok

Planéta: Mesiac

V živote ich čakajú výzvy, ktorým budú čeliť. Rady sa hrajú a zabávajú, sú to veľmi hravé tvory. Sú talentovaní a aktívni. Neznášajú nudu, preto stále vymýšľajú, sú neposední, čo im však v živote prinesie naozaj úspech. Tieto deti budú umelecky veľmi nadané. Tento rok sa medzi nimi narodí veľa umelcov, na ktorých svet čaká. 

Významné osobnosti narodené v znamení Raka: Ernest Hemingway, George Orwell, Pierre Cardin, Nelson Mandela, Dalajláma XIV., Mike Tyson, Anna Kurnikovová, Bill Cosby, Harrison Ford, Tom Cruise, Meryl Streep, Kate Ryan.

LEV

Živel: oheň

Farby: svetločervená, zlatožltá, oranžová

Šťastné čísla: 1, 5

Šťastný deň: nedeľa

Planéta: Slnko

Na tomto znamení sa dajú pozorovať určité slabosti už odmalička. Ľahko sa naviažu na určité hračky alebo predmety. Levy rady robia určitú činnosť stále dookola. Nemajú rady, ak im niekto narúša tieto činnosti. Do budúcna to však prinesie Levom ovocie. Pevne si pôjdu za svojím. V určitých činnostiach budú vynikať.

Významné osobnosti narodené v znamení Leva: Napoleon Bonaparte, Bernard Shaw, Henry Ford, Bill Clinton, J.K. Rowling, Arnold Schwarzenegger, Monica Lewinsky, Madonna Ciccone, Jennifer Lopez, Whitney Houston, Wesley Snipes, David Duchovny, Antonio Banderas.

PANNA

Živel: zem

Farby: tmavomodrá, purpurová, biela

Šťastné čísla: 4, 8

Šťastný deň: streda

Planéta: Merkúr

Deti narodené v tomto znamení sú veľmi veselé a energetické. Preto sedenie nad knihami od nich nemôžte očakávať. Skôr ich bavia praktické veci. Nie je správne ich prehnane tlačiť do dobrých známok. Lepšie im pôjdu všetky praktické veci, na ktoré by sa mali zamerať. Neskoršie to zúročia a budú dobrými v tom, čo budú robiť. Budú veľmi obľúbené v kolektíve.

Významné osobnosti narodené v znamení Panny:  Matka Tereza, Johann Sebastian Bach, Lev Nikolajevič Tolstoj, Herbert G. Wells, Stephen King, Claudia Schiffer, Michael Jackson, Beyonce Knowles, Lance Armstrong, Sean Connery, Richard Gere, Keanu Reeves, Sophia Loren, Cameron Diaz.

VÁHY

Živel: vzduch

Farby: ružová, modrá

Šťastné čísla: 6, 9

Šťastný deň: piatok

Planéta: Venuša

Deti narodené v tomto znamení budú veľmi úspešné. Patria medzi najšťastnejšie a najveselšie znamenia. Je preto vhodné ich trošku krotiť. Všetko, čo v živote budú chcieť dosiahnuť, dosiahnu ľahko. Treba ich však trošku usmerňovať a brzdiť, aby sa z nich nestali namyslení ľudia. V budúcnosti budú lídrami a ľudia ich budú milovať.

Významné osobnosti narodené v znamení Váh: Oscar Wilde, Mahatma Gándhi, Bridget Bardot, Pelé, Luciano Pavarotti, John Lennon, Martina Navrátilová, Andrej Ševčenko, Michael Crichton, Margaret Thatcher, Eminem, Will Smith, B, Catherine Zeta Jones, Monica Bellucci, Kate Winslet, Gwyneth Paltrow.

ŠKORPIÓN

Živel: voda

Farby: tmavočervená, okrová, čierna

Šťastné čísla: 2, 4

Šťastný deň: utorok

Planéta: Mars

Deti v znamení Škorpióna sú často nervózne, často plačú, aj keď im nič nie je. Dôvod však je, že chcú vašu 100 % pozornosť. Tieto deti sa nerady delia s inými deťmi ani so súrodencami. V škole budú úspešné, aj keď si rady všetko robia po svojom. Nemajú rady nátlak a stres. Majú rady, keď o všetkom vedia a majú plán. V dospelosti sa im však bude nesmierne dariť.

Významné osobnosti narodené v znamení Škorpióna: Voltaire, Marie Antoinette, Theodore Roosevelt, Marie Sklodowska-Curie, Pablo Picasso, Hillary Clinton, Bill Gates, Diego Maradona, Björk, Bryan Adams, Julia Roberts, Whoopi Goldberg, Demi Moore, Leonardo DiCaprio, Danny DeVito, Franco Nero.

STRELEC

Živel: oheň

Farby: ohnivočervená, purpurová, béžová

Šťastné čísla: 9,12

Šťastný deň: štvrtok

Planéta: Jupiter

Strelci vždy všetko vidia pozitívne. Tieto deti málo plačú a sú dobré a poslušné. Problém však bude neskôr. Sú veľmi naivné a treba sa zamerať pri výchove práve na to. Ukázať im, čo je naozaj realita a aby neverili každému a všetkému. Pretože v dospelosti môžu dopadnúť zle. Tieto deti rady klamú a prikrášľujú realitu.

Významné osobnosti narodené v znamení Strelca: Nostradamus, Tycho Brahe, John Milton, Ludwig von Beethoven, Mark Twain, Winston Churchill, Charles De Gaulle, Walt Disney, Frank Sinatra, Jimi Hendrix, Tina Turner, Michael Owen, Thierry Henry, Bruce Lee, Steven Spielberg, Christina Aguilera.

KOZOROŽEC

Živel: zem

Farby: hnedá, žltá, tmavozelená

Šťastné čísla: 3, 7

Šťastný deň: sobota

Planéta: Saturn

Deti v znamení Kozorožca sú veľmi citlivé a súcitné. Rady kreslia, alebo hrajú na hudobný nástroj. Je dôležité pristupovať k nim veľmi jemne. Treba v nich rozvíjať práve kreativitu a zabudnúť na to, že budú dobré v učení. Jednoducho sú predurčené na iné veci. V škole budú mať skôr menej priateľov, avšak si tieto priateľstvá udržia až do dospelosti, pretože sú veľmi vyberavé, čo sa týka vzťahov.

Významné osobnosti narodené v znamení Kozorožca: Johanka z Arku, Johannes Kepler, Isaac Newton, Louis Pasteur, Rudyard Kipling, Jack London, Jozef Visarionovič Stalin, J.R.R. Tolkien, Isaac Asimov, Richard Nixon, Martin Luther King, Elvis Presley, Stephen Hawking, Kate Moss, Muhamad Ali, Michael Schumacher, Marilyn Manson, Mel Gibson, Orlando Bloom, Jim Carrey, Rowan Atkinson.

VODNÁR

Živel: vzduch

Farby: tyrkysová, modrá

Šťastné čísla: 7, 9

Šťastný deň: piatok

Planéta: Saturn

Deti v tomto znamení sú skôr tiché a introvertné. Majú často problém vyjadriť, čo chcú a radšej nekomunikujú. Nemajú rady stres, a preto radšej ostávajú samy. Majú však vlohy, ktoré ich robia výnimočnými. Tieto deti sú veľmi dôsledné, čo ich v budúcnosti bude robiť majstrami v ich odbore či športe. Treba ich vo všetkom podporovať a budete žasnúť, čo všetko dokážu.

Významné osobnosti narodené v znamení Vodnára: Francis Bacon, Wolfgang Amadeus Mozart, Charles Darwin, Abraham Lincoln, Charles Dickens, Jules Verne, Edouard Manet, Lewis Carroll, Thomas Alva Edison, Christian Dior, Ronald Reagan.

RYBY

Živel: voda

Farby: bledozelená, modrá, fialová

Šťastné čísla: 1, 2, 6

Šťastný deň: utorok

Planéta: Neptún

Deti v znamení Ryby budú veľmi talentované. Všetko, čo začnú robiť. Budú naozaj výnimočné, a preto im treba dopriať  špeciálny prístup. Ich povaha je veľmi impulzívna a často robia náhle rozhodnutia, v čom ich bude treba trocha usmerniť. Sú to veľmi vďačné deti a rodičom vždy ostanú veľmi vďačné.

Významné osobnosti narodené v znamení Ryby: Mikuláš Kopernik, Michelangelo Buonarroti, George Washington, Victor Hugo, Pierre-Auguste Renoir, Albert Einstein, Michail Gorbačov, Shaquille O’Neal, Cindy Crawford, Jon Bon Jovi, Kurt Cobain, Elizabeth Taylor, Drew Barrymore.

Zdroj futurescopes
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií