fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Detské preliezky ovládli rodičia: TIETO vtipné fotografie bavia ľudí po celom svete

Spomínate si, či ste radi chodili na detské preliezky? Ak sa vám rodičia dostatočne venovali, určite máte úsmevné spomienky, rovnako ako pri pohľade na tieto vtipné fotografie.

Rodičovstvo je krásna vec, avšak dospelí sú niekedy tak veľmi zaneprázdnení robotou, že zabúdajú myslieť na to, že by mali venovať voľný čas aj svojim deťom, uvádza BoredPanda.com. Portál sa preto rozhodol zostaviť akýsi zoznam fotografií, ktoré poukazujú na to, aké je krásne, keď si rodičia nájdu chvíľku čas, aby sa mohli hrať so svojimi deťmi. Nanešťastie sú niektoré ihriská vhodné skutočne len pre deti a dospelí na preliezkach vyzerajú komicky. Ani táto skutočnosť ale rodičov neodradila od toho, aby sa pohrali s deťmi a uvideli v ich očiach úprimnú radosť.

Kedysi detské ihriská vôbec neexistovali, čím boli deti donútené hrať sa na uliciach v blízkosti svojho domu. Avšak v 19. storočí sa ľady prelomili vďaka psychológovi menom Friedrich Fröbel, ktorý navrhol ihrisko s cieľom rozvíjať spoluprácu medzi deťmi. V Nemecku sa tak pristúpilo ku vzniku ihrísk, ktoré u detí majú podporiť chuť spolupracovať a rozvíjať správnu morálku v spoločnosti. Napríklad prvé ihrisko v Anglicku bolo otvorené v Manchesteri v roku 1859. Po tom, ako „vyrástlo” prvé ihrisko v Európe, sa začali rozvíjať aj inde. Následne vzniklo združenie s názvom Playground Association of America, kde na čele ako prezident pôsobil Luther Gulick.

Hoci v súčasnosti sú ihriská určené skutočne pre deti, ich rodičia sa občas na nich bláznia častejšie ako ratolesti. Výsledkom je potom to, že dospelý človek uviazne na nejakej preliezke, rovnako ako je to v tomto prípade. O tomto svojom zážitku sa muž priznal verejnosti a tvrdí: „Som naozaj rád, že mi moji priatelia pomohli, aby som tam nezostal uväznený, pretože som sa úplne nedotýkal zeme. Skutočne to boli moji priatelia, ktorí mi pomohli dostať sa von. Avšak až po tom, čo sa spolu so mnou pustili do skutočne obrovského smiechu. Našťastie si táto situácia nevyžadovala pomoc hasičov.” 

Pre spríjemnenie dnešného dňa si pozrite nasledovné vtipné fotografie, kde rodičia uviazli na preliezkach.

Detské preliezky si vyskúšali ťarchu dospelých

Detské preliezky si vyskúšali ťarchu dospelých.
Zdroj: Boredpanda.com/arrogantgrater
Detské preliezky si vyskúšali ťarchu dospelých
Zdroj: Boredpanda.com/report
Detské preliezky si vyskúšali ťarchu dospelých
Zdroj: Boredpanda.com/brickzima
Rodičia sa zahrali na malé deti.
Zdroj: Boredpanda.com/report
Rodičia sa zahrali na malé deti.
Zdroj: Boredpanda.com/WT_Videos Report

Zdroj titulnej foto: Boredpanda.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií