Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Diaľnicu D2 v smere z Bratislavy museli uzavrieť, zrazil sa nákladiak s autobusom (foto)

Zranilo sa 37 ľudí.

15.5.2023 (SITA.sk) – Pri nehode autobusu s nákladiakom na diaľnici D2 sa zranilo 37 ľudí. Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková, nehoda sa stala na úrovni odpočívadla Závod (15 – 15,5 kilometer) na diaľnici D2 v smere do Českej republiky.

Policajti vykonávajú odklon cestnej premávky v smere na Malacky po ceste č. I/2 (stará cesta). V súvislosti s nehodou bude uvedený úsek diaľnice dlhodobo uzavretý.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Zrážka autobusu s kamiónom na diaľnici D2 (fotografie)

Ako doplnila hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru Katarína Križanová, pri dopravnej nehode zasahuje 28 hasičov z Malaciek a z Bratislavy, ktorí poskytujú zraneným predlekársku prvú pomoc a vyslobodzujú zakliesnené osoby z havarovaného autobusu.

„Podľa aktuálnych informácií utrpelo zranenia rôzneho rozsahu 37 cestujúcich,“ uviedla s tým, že informáciu o počte zranených budú aktualizovať.

Viac k témam: Diaľnica D2, Dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Diaľnicu D2 v smere z Bratislavy museli uzavrieť, zrazil sa nákladiak s autobusom (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií