Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Diár? A na čo? Rezervačný systém šetrí prírodu aj miesto v kabelke

Ak vlastníte štúdiá a centrá zameriavajúce sa na skupinové cvičenia ako joga, pilates či crossfit, zbystrite pozornosť. Radi by sme vám ukázali rezervačný systém, ktorý si vás získa a uľahčí vašu prácu.

Rezervačný systém pre skupinové cvičenia

V posledných rokoch sa ľudia začali čoraz  viac zaujímať o cvičenie, ktoré nie je len pre zdravé telo, ale aj dušu. Jogu i Pilates neobľubujú len ženy, ale aj muži všetkých vekových kategórií. Nie je preto prekvapujúce, že pribudli centrá zameriavajúce sa na skupinové cvičenia. Pri rastúcom záujme o ich hodiny je ideálnym riešením rezervačný systém Calendiari. Ak by sme ho chceli popísať veľmi jednoducho, stačilo by povedať, že automatizuje správu rezervácií, upozorňuje klientov za vás a slúži aj ako efektívny nástroj na hromadnú komunikáciu. To by však bolo až príliš jednoduché, pretože ponúka omnoho viac.

rezervačný systém - joga
pixabay.com

V čom je rezervačný systém Calendiari výnimočný?

Majitelia rôznych štúdií a centier pravdepodobne poznajú, aký chaos môže nastať pri rezervácii a organizácii cvičení, kurzov i workshopov. Rezervačný systém Calendiari je oproti iným systémom prispôsobený takmer na mieru centrám, ktoré sa zameriavajú na skupinové cvičenia. Väčšina ostatných systémov  je veľmi všeobecná a obsahuje veľa funkcií, ktoré jogové štúdio nikdy nevyužije. Naopak, chýbajú v nich veci, ktoré by mohli pomôcť, ako napríklad správa pravidelných lekcií a kurzov, upozornenia náhradníkov, newsletter či prepojenie s platobnou bránou pre prijímanie platieb online. Calendiari sa neustále vyvíja na základe podnetov zákazníkov, a tak môže byť časom ešte lepším.

 

Nebudete potrebovať diár

Rezervačný systém Calendiari šetrí miesto v kabelke i prírodu, pretože nebudete potrebovať žiaden diár. Je dostupný online 24/7, a to ako z počítača, tak aj z mobilného telefónu. Netreba nič inštalovať, potrebujete iba pripojenie na internet.  Nemusíte mať v hlave žiadne čísla alebo dátumy, pretože Calendiari to vyrieši za vás. Už sa nestane, že zrazu bude veľa ľudí, emailov alebo telefonickej komunikácie či absencií, lebo ľudia zabudli prísť. Využijú ho majitelia jogových štúdií, pilates centier, fit centier so skupinovými cvikmi alebo centier voľného času, kde sa organizujú workshopy.

nebudete potrebovať diár
Pixabay.com

Vymyslel ho odborník na slovo vzatý

Rezervačný systém Calendiari sa zrodil v hlave muža, ktorý sa tiež venuje joge a spolu s manželkou majú svoje centrum. Veľmi dobre preto vedel, ako to celé funguje a nefunguje, poznal problémy i ťažkosti s papiermi a hlavne s ľuďmi. Iné systémy im nevyhovovali, a preto sa rozhodol vymyslieť vlastné riešenie vychádzajúce z reálnych potrieb každodenného života v jogovom štúdiu. Calendiari pomôže aj s klientmi, ktorí neustále požadujú výnimky a ústupky. Stanovuje totiž jasné pravidlá pre každého rovnako. Pokojne by sme mohli napísať, že je to prvý rezervačný systém priamo z jogového štúdia.

rezervačný systém Calendiari
pixabay.com

Premýšľate nad svojím štúdiom jogy, pilatesu alebo crossfitu? Rezervačný systém Calendiari by mohol byť aj pre vás! Pozrite si top riešenie pre jogové štúdiá a uľahčite si svoju prácu. Cena za používanie rezervačného systému Calendiari sa odvíja len od počtu kontaktov a dĺžky predplatného obdobia. Využiť môžete bezplatných 30 dní, v rámci ktorých si môžete celý systém bez obmedzení a záväzkov vyskúšať.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií