fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dieťa ťahá za svojím mini autíčkom otca sediaceho na stoličke. Aké boli reakcie ľudí?

Máte tip? napíšte nám mailom

Okoloidúcim sa naskytol zaujímavý pohľad

V Anglicku je možné asi naozaj všetko. Na internete sa objavilo video, na ktorom malé dieťa šoférujúce mini autíčko vezie svojho otca sediaceho na vozíku za ním. Za malým autíčkom bol príves, kde si otec dieťaťa položil stoličku a veselo si to so svojou ratolesťou štrikoval cez cesty, chodníky a uličky.

Toto zaujímavé, priam až kuriózne video bolo nakrútené okoloidúcimi na Bognor Regis Street vo West Sussex. Aj napriek tomu, že autíčko bolo na elektrický pohon, pri dieťati bol stále jeho otec a pomáhal mu s navigáciou, obsluhou semaforu aj prechodmi cez cesty a zákruty, okoloidúci si myslia, že to muž poriadne prestrelil. Mohol totiž ohroziť nielen seba, ale aj svoje dieťa a určite by sa to nemalo opakovať.

Na druhej strane, niektorým tak vyčaril úsmev na tvári a na sociálnych sieťach sme v komentároch natrafili aj na také názory, že tento otec môže byť hrdý na svoje dieťa, pretože keď to bude potrebovať, môže ho odviezť domov z krčmy. Samozrejme, ako inak, aj tento vtip rozpútal vlnu kritiky a v niektorých vyvolal otázku, či bol muž triezvy.

Prečítajte si tiež:
Spravili to pre dobrú vec: Dominika Cibulková a Dara Rolins ukázali svetu svoje KOZY

Skvelá zábava alebo nebezpečenstvo?

https://www.youtube.com/watch?v=3omzvm9B0Bo

Zdroj: youtube.com  dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií