fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dievča, ktoré bolo zlomené, je najsilnejšie zo všetkých. Vysvetlíme ti, prečo to 100-percentne platí!

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj smutné okamihy zo života môžu byť tými, na ktoré rada spomínaš a rada sa k nim v pamäti vraciaš.

Možno sú to momenty, pri ktorých sa ti do očí tlačia slzy, možno sú to momenty, pri ktorých sa s odstupom času usmievaš. Jedno majú spoločné – sú to chvíle, pri ktorých si uvedomuješ, že si človek.

Väčšina z nás má tendenciu sa tak veľmi sústrediť na cieľ, že si úplne zabúdame užívať cestu, ktorá k nemu vedie. Snažím sa predstierať, že sme nekonečne silné a zvládneme čokoľvek na svete, svoju bolesť skrývame za umelý smiech a slzy si nechávame len samé pre seba. Ale presne kvôli týmto chvíľam bolesti sa zvyčajne cítime živé, cítime sa ako ľudia, ktorí majú emócie a pocity.

Možno sa aj ty práve nachádzaš vo fáze svojho života, kedy sa snažíš o absolútnu dokonalosť. Snažíš sa vyzerať neustále spokojne a šťastne, zvládnuť čokoľvek s čím sa stretneš, mať vždy perfektne upratané, navarené, nakúpené. A potom príde momenty, kedy nie je všetko podľa tvojich predstáv a ty sa tomu ľahko poddáš. Budeš zlomená. Ale to nie je problém.

Prečítajte si tiež:
Najväčšie Ficove faily alebo ako sa z premiéra stala troska

Byť zlomená neznamená byť slabá. Ženy, ktoré boli zlomené, sú najčastejšie tie najsilnejšie zo všetkých. Pretože len ak spoznáme svoju slabosť, môžeme proti nej aj bojovať. Možno to vyznie nepochopiteľne, ale vďaka bolesti sa cítime silnejší.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií