fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dievča napísalo list budúcemu manželovi: Prosím, sľúb mi, že neodídeš prvý…

Máte tip? napíšte nám mailom

Stačia mi slnečnice namiesto ruží…

Ahoj môj sladký priateľ, môj partner, moje srdiečko. Dúfam, že sa máš dobre. Dúfam, že sme stále spolu. Napísala som ti už asi 50 listov. Písala som o tom, aké skvelé je, že si. Písala som o našej budúcnosti, ktorú si spoločne budujeme. Napísala som, že som bláznivá a preto mi stačia slnečnice namiesto ruží. 

To, čo som ti chcela tak veľmi povedať je, že nechcem vedieť, kto bola tvoja prvá láska. Nepotrebujem vedieť, že ma miluješ viac, ako Ježiša Krista. Nepotrebujem byť stredobodom tvojej pozornosti a stredom tvojho života. Chcem, aby náš vzťah vyrástol z lásky a aby sme sa obaja navzájom poznali, než spolu pôjdeme na kávu, do kina či na večeru. Budem ťa milovať a vážiť si ťa. Budeš môj najlepší priateľ a obľúbený tanečný partner a dúfam, že to isté budeš  môcť povedať aj ty o mne.

Necháp ma zle. Očakávam  100% úsilie od oboch strán. Čakám, že mi otvoríš dvere, že sa k sebe budeme správať  rovnako dobre v odraze lásky,… Prosím, neopusti ma ako prvý, pretože nebudem môcť prežiť to prázdno, ktoré tu po tebe zostane. Nie som Boh. Milujem ho, ale mám  od neho ďaleko – teraz i navždy.  Nemôžem robiť zázraky. Myslím si, že sme schopní milovať až do najviac, ako to pôjde. Môžeme sa spolu smiať aj  plakať .

Prečítajte si tiež:
Doprajte si pod vianočný stromček naozaj originálny darček

Wedding

Môj najväčší  cieľ v živote nemá nič spoločné s tým, aby si sa oženil. Ani to, aby som ťa detailne spoznala. Môj životný cieľ je krásny život a to detailné plánovanie tejto romantiky – to, že to teraz čítaš, nasledovať Ježiša a byť blízko neho. Dúfam, že u teba je to rovnaké. Nechcem byť tvojou prioritou. Chcem, aby si nasledoval Ježiša pre pohodlie, nie kvôli mne. Chcem ti ukázať Ježiša cez moje slová  a činy. Chcem, aby si videl nemožné veci vytvorené Bohom.

Nikdy nebudem chcieť, aby si viac miloval mňa – ktorú si si vzal, ako toho, komu za teba vďačím. Chcem, aby si ho miloval nekonečne viac, ako si mohol milovať mňa. Chcem, aby si zistil, že keď upustíme od neho, znamená to, že sa podvedome vzďaľujeme jeden od druhého a ideme každý inou cestou.  Priblížili sme sa k nemu predsa spoločne.

Dúfam, že budeš veriť v  nebeskú lásku, a pritom aj v  tú lásku tu na zemi.  Prejdime vzájomne bližšie k nášmu Spasiteľovi, a nie bližšie k sebe. Poďme ho spoznať  ako prvého – každý tým druhým.

Prečítajte si tiež:
Skvelý nápad! Postavy z Disneyoviek nakreslené v situáciách, ktoré ti určite niečo hovoria!

Prosím, naozaj, neopúšťaj  ma ako prvý. Budeš mi navždy chýbať – každom okamihu každého dňa, každého týždňa, každého mesiaca, každého roka. Budem ťa milovať so všetkým, čo mám. Modlím sa za to, aby sme spoznali svoje priority a nechali  sa zmeniť v súlade s Ním.

Tvoja Láska Brooke.

Zdroj: brookeputney.us  pixabay.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií