fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Len 5-ročné dievčatko parádne dostalo svoju tetu i ďalších dospelých! Toto vymyslelo

Máte tip? napíšte nám mailom

Malé dievčatko ukázalo, že je múdrejšie než si všetci dospelí mysleli…

Mnoho ľudí si myslí, že deti toho ešte veľa nevedia a mnohým veciam nerozumejú. No opak je pravdou, niektoré deti vedia byť poriadne vynaliezavé. Presvedčila sa o tom i Rachel Sweeney, ktorá sa prednedávnom podelila na internete o to, ako bravúrne ju dokázala nachytať jej iba 5-ročná neter.

Rachel píše: Už predtým som vedela, že moja neter je veľmi múdre dievčatko, no tým, čo spravila tento víkend, ma presvedčila o tom, že jej hlava pracuje skutočne na plné obrátky. Boli sme vonku a hrali sme sa, keď prišiel čas ísť domov. Neter nás poprosila, či by sme sa mohli zahrať ešte jednu hru (bolo nás tam asi 10 dospelákov). Spočiatku som si myslela, že to robí len preto, aby mohla byť dlhšie vonku, no veľmi som sa mýlila, začala svoje rozprávanie teta.

„Hra spočívala v tom, že všetci zúčastnení museli nakresliť na papier nejaký geometrický útvar a na druhú stranu papiera sme mali napísať jeho názov. Povedala, že ona potom vyhodnotí víťaza. Všetci sme teda kreslili trojuholníky, štvorce, lichobežník … Potom, ako sme jej zadanie splnili, podali sme jej papiere. No namiesto toho, aby ich vyhodnotila, preložila ich na polovicu a vložila do obálky. Na tú napísala veľkými písmenami GEOMETRICKÉ ÚTVARY a jej meno. Následne vykríkla: „Domáca úloha je hotová!“, “ pokračovala v opise priam neuveriteľného príbehu hrdá teta.

Prečítajte si tiež:
Hromadné vykupovanie potravín: Dokáže to vláda zastaviť?

 

Kvalitná výbavička pre deti v obchode, overenom zákazníkmi:

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií