fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prehovoril díler, ktorý priniesol Demi Lovato lieky, ktorými sa predávkovala

Máte tip? napíšte nám mailom

Drogový díler, Brandon Johnson, prehovoril o tabletkách, ktorými sa predávkovala speváčka Demi Lovato. Povedal toho však viac…

Uplynulo niečo vyše mesiaca od toho, ako svet obletela informácia o tom, že speváčka Demi Lovato bola prevezená do nemocnice po tom, ako sa predávkovala. Teraz prehovor muž, ktorý jej lieky doniesol.

Brandon Johnson je kalifornský drogový díler, ktorého služby využívala i Demi. Dvojica spolu komunikovala od apríla tohto roku, pričom Brandon ju pravidelne zásoboval rôznymi drogami. Inak tomu nebolo ani v osudnú noc, kedy mu speváčka napísala, aby k nej prišiel. On však čítal medzi riadkami a vzal so sebou aj tabletky, ktorých bezpečnosť nebola overená, keďže díler svoj tovar nakupuje od pofidérnych mexických dodávateľov. Brandon ale trvá na tom, že speváčka o pôvode liekov vedela, no neriešila to.

Demi mala údajne užiť opioid Oxykodon s malou prímesou fentanylu. Ten je považovaný za veľmi nebezpečnú látku, ktorej aj malé množstvo dokáže človeka zabiť, no i napriek tomu sa využíva pri liečbe chronických bolestí. Musí sa tak diať ale pod podrobným lekárskym dohľadom. Telo speváčky účinky týchto drog ale nezvládlo a aj keď podľa Brandových slov bola v poriadku a ráno, keď od nej odchádzal, vyzerala v poriadku. O pár hodín ju ale našli jej zamestnanci na pokraji smrti. Díler okrem toho prezradil, že s popovou divou mali udržiavať intímny pomer, to však fanúšikovia odmietajú.

Prečítajte si tiež:
Začal sa Game of Thrones o prezidentské kreslo a v hre sú skutočne kontroverzné mená! Kto zvíťazí?

Priatelia speváčky o tom, že Demi je s Brandonom v kontakte, vedeli a uvedomovali si aj fakt, že by pre ňu mohol predstavovať istú hrozbu, no ani len nepomysleli na tom, žeby to mohlo skončiť takto. V budúcnosti však chcú dohliadnuť na to, aby sa už nikdy nestretli.

 

 

Foto: http://www.tmz.com/2018/08/27/demi-lovato-brandon-johnson-drug-dealer-pills-od/

https: //www.instagram.com/p/Bll0V5oFNbT/?taken-by=ddlovato

Zdroj: http://www.tmz.com/2018/08/27/demi-lovato-brandon-johnson-drug-dealer-pills-od/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií