fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dizajnér strihá ženám oblečenie nožnicami, výsledok je prekvapivo štýlový!

Máte tip? napíšte nám mailom

Vystrihnutá krása

Tento módny návrhár vytvára neuveriteľné oblečenie len s pomocou nožníc. Obyčajné nožnice sa v rukách amerického módneho dizajnéra Adama Saaksa premenia na nástroj, ktorý úplne obyčajný kus oblečenia premení na extravagantný a netradičný kúsok, v ktorom žena zažiari a okamžite na seba pritiahne pozornosť.

Bez toho, aby Adam musel svoj “ženský cieľ” vyzliecť, dokáže v priebehu niekoľkých minút úžasne premeniť jej šaty. Nepotrebuje na to ani ihlu, ani niť, len nožnice. Modelky si ho veľmi obľúbili a jeho práca vzbudzuje pozornosť vo viacerých krajinách sveta. Fotografie jeho práce sa objavujú na internete, v módnych časopisoch a modelky predvádzajú modely s jeho “rukopisom” aj na módnych prehliadkach.

Adam je považovaný za jeden z najunikátnejších talentov z oblasti módy, aký kedy bol objavený. Od detstva ho fascinovala práca s módou a dnes sa môže pochváliť okrem vlastnej značky aj spoluprácou so známymi osobnosťami.

01

02

03

04

05

06

Zdroj: brightside.me  adamsaaks.net Foto: facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií