fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dlho očakávaný trailer na Spidermana je tu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Komiksové filmy sú teraz in. Tento rok boli veľkými hitmi Batman v Superman alebo Kapitán Amerika: Občianska vojna. A akčný trailer Spidermana naznačuje, kto bude kráľovať filmom budúci rok!

V lete 2017 sa do kín dostane Spiderman. Pavúči muž, ktorého hrá Tom Holland, mal premiéru vo filme Captain America: Civil War. Jeho úloha tam nebola veľmi veľká, ale zaujala mnohých divákov, ktorí sa nevedeli dočkať na samostatný film.

Peter Parker (a jeho alter ego Spiderman) sa budúci rok dostanú do kín opäť – už vo vlastnom filme Spiderman: Homecoming (Spiderman: Návrat domov). A ako trailer naznačuje, bude to veľkolepé.

86cc71c1d1cbff7ddf9d858fdba0ca68eedc2163

Spidey v akcii

Poďme však najskôr k Spidermanovi ako takému. V minulosti si Petra Parkera zahral herec Tobey Maguire (Spiderman 1,2,3 – v rokoch 2002, 2004 a 2007)  a  herec Andrew Garfield (Amazing Spiderman 1,2 – 2012,2014).

Spiderman: Návrat domov (medzinárodný trailer so slovenskými titulkami)

Spiderman v traileri je celkom vtipný, tak dúfajme, že tento ľahký a hravý humor bude súčasťou celého filmu. V kontraste k nemu bude nevľúdny Tony Stark/Iron Man (Robert Downey Jr.). Predpokladá sa, že bude mať menšiu rolu, na začiatku bude mentorom – dá Spideymu kostým a naučí ho pár základných vecí. A pravdepodobne ho uvidíme aj na konci filmu – pri boji so zloduchom Vultureom (Michael Keaton). Tieto hrdinské spolupráce budú bežné aj ďalších pripravovaných filmoch spoločnosti Marvel.

Prečítajte si tiež:
Jozef Karika, autor knihy Trhlina: Mojou podmienkou bolo, aby som si vo filme zahral dôstojnú rolu

Oficiálny plagát k filmu:

spider-man-homecoming

Oficiálny popis filmu (IMDB.com):
Mladý Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland) začína prijímať svoju novoobjavenú identitu pavúčieho superhrdinu. 

Spiderman: Návrat domov má naplánovanú premiéru v kinách na celkom magický dátum – 7. 7. 2017.

landscape-1457692476-captain-america-civil-war-spider-man-shield

Spiderman vo filme Kapitán Amerika: Občianska vojna (Captain America: Civil War)

Hrajú: Tom Holland, Marisa Tomei, Zendaya, Robert Downey Jr., Tony Revolori, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Michael Keaton, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Michael Mando, Tyne Daly, Bokeem Woodbine, Kenneth Choi, Abraham Attah, Garcelle Beauvais, J.J. Totah, Lorenzo James Henrie, Tiffany Espensen, Michael Barbieri.

Zdroj: titulný obrázok

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií