fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

DMS, Kali, Pil C, Marpo a mnohí ďalší na východniarskom hip-hop feste

Máte tip? napíšte nám mailom

Východ zažije poriadnu šou! Odvážne tvrdenie, no podložené nadupaným line-upom a najmä výnimočnosťou, ktorá už počas tohto leta zasiahne amfiteáter na Zemplínskej šírave.

Známy slovenský street fashion e-shop Nahodsa.sk pripravil pre každého nadšenca hip-hopu či dobrej zábavy veľkolepé spestrenie letných prázdnin. Už 8. a 9. júla zažije na pobreží “slovenského mora” premiéru zbrusu nový festival s názvom VIBE. V miestnom amfiteátri sa zíde zostava, ktorej môžu konkurovať len najväčšie akcie, ktoré väčšinou patria Bratislave. Východné Slovensko sa podobnej partie dočká prvý krát.

Kto teda na hip-hop festival príde?

Na svojom blogu Nahodsa informuje o účasti es typu DMS, Kali a Peter Pann, Pil C, Ego či Strapo. Môžeme teda pozorovať, že sa organizačnému tímu podarilo prilákať takmer celú slovenskú špičku. Tým sa však menoslov interpretov zďaleka nekončí! VIBE totiž obohatia svojou show aj Marpo s TroubleGangom. Spomedzi ďalších môžeme spomenúť mená ako Boy Wonder, Plexo, MajselfTono S, Bacil či Radikal, sprevádzaných aj ambicióznymi mladíkmi či miestnymi umelcami.

Pri hudbe však hip-hop nekončí. Práve na tejto myšlienke je budovaný celý festival. “Chceme priniesť niečo nové, tak sme okrem hudobných hostí pozvali na náš festival aj výborných tanečníkov z Phantoms Crew a talentovaného freestylera Michala Kruža. Dúfame, že si prídu na svoje aj fanúšikovia tanca.” Odkazujú organizátori, ktorí evidentne stavili na kvalitu na všetkých postoch.

Prečítajte si tiež:
Nechajte sa previezť Danielovou cestou života v novom klipe Life

Do role hypemana, ktorý bude pumpovať celý dav, obsadili Johnnyho Mečocha. Tomu bude sekundovať menej tanečne gramotný, no o to ostrejší Veľmajster Jerry – hviezda stand-upovej komédie Temné Kecy.

Vstupenky na túto pre Zemplínsku šíravu výnimočnú akciu sú už v predaji prostredníctvom vibefestival.sk a ticketportal.sk za akciovú cenu 16,90 eur, prípadne môžeš s kamarátmi využiť špeciálne balíčky lístkov, kde cena za kus ešte klesá! Najčerstvejšie informácie nájdeš vždy prostredníctvom Facebooku alebo na Instagrame celého festivalu.

 

Tešíme sa, že sa nám ako prvým podarilo dostať na východné Slovensko smotánku slovenského hip-hopu, ale nechceme skončiť len pri týchto menách, máme v úmysle pridať ešte zopár atraktívnych umelcov, povedali členovia organizačného tímu.

 

c583deae-8fa5-4c77-ab2d-efe5eb51ebda

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií