fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Do kín pláva pokračovanie Pirátov z Karibiku!

Máte tip? napíšte nám mailom

Jack Sparrow a jeho posádka opäť nastúpili na filmovú loď a pracuje sa na pokračovaní pirátskej série. Pokračovanie sa bude volať „Dead Men Tell No Tales“ a v týchto dňoch nás výrobcovia potešili promo trailerom.

Chystá sa piaty diel Pirátov z Karibiku. Ak si hovoríte – „Preboha, prečo? Veď minulý film ma neoslovil!“ – tak vás hneď zastavím, nehádžte flintu do žita! Za päť rokov od filmu „V temných vodách“ sa producenti pravdepodobne poučili z predchádzajúcich chýb a snažia sa vrátiť na úspešnú vlnu.

Jack Sparrow a Will Turner sa spolu s pirátskou posádkou postavia proti nebezpečnému pirátovi Salazarovi. Salazar dokázal utiecť z Bermudského trojuholníka a teraz sa snaží zničiť všetkých pirátov. Svet sa dá zachrániť, len ak naši hrdinova získajú Poseidonov trojzubec, ktorý dokáže ovládať vlny.

Aj v novom nadupanom traileri vidíme, že starí dobrí piráti sú späť. Môžeme sa tešiť na kurz, ktorý nastavil prvý film Kliatba Čiernej Perly (mimochodom, viete, že ten film je už 13 rokov starý?).

Prečítajte si tiež:
Skutočný príbeh o zrode Hitlerovho monštra mieri do kín. Vo filme sa objavia hrdinovia zo Slovenska a Česka!

Trailer k filmu:

Pirátska séria „Piráti z Karibiku“ začala filmom Kliatba Čiernej Perly (2003) a jeho úspech prekvapil každého. Po Čiernej Perle prišiel film Truhlica mŕtveho muža (2006). V ďalšom filme sa nám Jack Sparrow odtúlal a našli sme ho až Na konci sveta (2007). Štvrtý, zatiaľ posledný diel bol film V temných vodách (2011).

Môžeme sa tešiť na návrat excentrického kapitána Sparrowa (Johny Depp, ale aj Willa Turnera (Orlando Bloom) a Kapitána Barbossu (Geoffrey Rush). Ďalej sa môžeme tešiť aj na zaujímavých filmových nováčikov – Kayu Scodelario, Javiera Bardema a Brentona Thwaites. Ak sa pozriete na Brentona, všimnete si, že sa až nápadne podobá na Orlanda Blooma. Je možné, že bude hrať jeho filmového syna? Nevieme.

rs_1024x759-141121142959-1024-orlando-bloom-brenton-thwaites

Brenton Thwaites a Orlando Bloom, zdroj: eonline.com

Pokračovanie má anglický názov „Dead Men Tell No Tales“, jeho slovenský preklad je „Mŕtvi muži nehovoria príbehy“.

Film má naplánovanú premiéru na 25. mája 2017.

Zdroj: screenrant.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií