fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Do kín prichádza film z vojnového obdobia. Prevzal nad ním záštitu slovenský prezident

Máte tip? napíšte nám mailom

Do kín prichádza nový česko-slovenský film VTEDY V RAJI, ktorý je natočený podľa knihy Josefa Urbana (Habermannov mlyn, Sedem dní hriechu).

Vtedy v raji je romantický dobrodružný film z vojnového obdobia. Dej filmu mapuje príbeh legendárneho, mýtami opradeného a vo svojej dobe najlepšieho českého horolezca  Josefa Smítka, ktorý odmietol nastúpiť k totálnemu nasadeniu v Ríši a ktorého hrá ne-herec Vavřinec Hradílek, český vodný slalomár, kajakár pretekajúci v kategórii K1, strieborný medailista z LOH 2012 v Londýne a majster sveta z roku 2013.

Ako napovedá slogan, vo filme je prítomná romantická linka v podobe osudu lásky v tieni hákového kríža. V hlavnej úlohe Vavřinec Hradilek a Vica Kerekes. Ďalej hrajú Jan Budař, Simona Stašová, Ondřej Havelka, Miroslav Etzler, Jurgen Heinrich, Attila Mokos, Marek Geišberg, Pavel Rimský.

Trailer si môžete pozrieť TU:

Autorkou filmovej hudby je známa česká speváčka Radúza.

Zaujímavosťou je, že záštitu nad uvedením filmu na Slovensku prebral prezident SR Andrej Kiska. Časť filmu sa dokonca natáčala aj vo Vysokých Tatrách.

Naša distribučná spoločnosť ho uvedie do kín 24.11.2016.

Zdroj: Tlačová správa

Prečítajte si tiež:
Legenda o pohorí Tribeč a záhadných zmiznutiach ľudí opäť ožíva: Do kín mieri film Trhlina
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií