fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dočkáme sa Joker 2? Unikli tajné detaily z prípravy najúspešnejšieho príbehu posledných dní

Máte tip? napíšte nám mailom

Tvorcovia zrejme nečakali, aký obrovský úspech bude mať prvá časť. Joker 2 by mal byť podľa neoficiálnych informácií vo fáze prípravy.  

Zrejme každý, kto odchádzal z kina po premiére filmu Joker si v duchu kládol otázku, či sa niekedy dočkáme aj druhého pokračovania a či by to zbytočne nepokazilo celý dojem z beztak silného príbehu. Nad touto otázkou si určite lámali hlavu aj samotní tvorcovia, no ako sa zdá, zrejme sa už aj rozhodli.

Dočkáme sa Joker 2?

Príbeh o Jokerovi vznikol v réžii Todda Phillipsa. Určite nám dáte za pravdu, že nech je dej akéhokoľvek filmu pútavý a atraktívny, dôležitým prvkom je výber hercov. Postavu Jokera hrá talentovaný herec Joaquin Phoenix a podľa najnovších čísel návštevnosti kín sa zdá, že režisér si vybral najlepšie ako mohol. Film si k dnešnému dňu zarobil po celom svete viac ako 745 miliónov dolárov. 

Fanúšikovia ostali po dopozeraní filmu nadšení, veď len na česko-slovenskej filmovej databáze (ČSFD) má Joker hodnotenie 90% a právom mu patrí 20. miesto v rebríčku najlepších filmov.

Prečítajte si tiež:
Ako sa zbaviť nevesty? Tu na to dostanete návod

S poslednými minútami filmu sa však automaticky spája aj otázka či tvorcovia nenatočia aj druhé pokračovanie.  Štúdiá DC Comics a Warner Bros. od začiatku tvrdili, že ide o sólový príbeh, ktorý za žiadnych okolností nebude mať pokračovanie. Portál We Got This Covered však oznámil, že tvorcovia filmu vyhovejú žiadosti fanúšikov po celom svete a na základe úspechu prvej časti by predsa len natočili aj druhé pokračovanie.

Ikonické charaktery

Práve tento portál získal utajené informácie od ľudí, ktorí kedysi prezradili budúce plány aj pre DC filmy. Prezradili, že dej druhého pokračovanie úspešného filmu Joker by sa mal odohrávať niekoľko rokov po originálnom príbehu. Namiesto zostupu do šialenstva sa dej tentokrát zameria na Jokerov vzostup na kriminálnej scéne Gotham City. Podľa utajených zdrojov by sa v príbehu mali objaviť aj ikonické charaktery Two-Face a Penguin. 

Zdá sa, že film je už v počiatočnej fáze výroby, a tak sa už len čaká, kedy sa tvorcovia rozhodnú potvrdiť verejnosti, že Joker 2 bude skutočne realitou.

Potešilo by vás, ak by sa potvrdilo, že na filmových plátnách uvidíme aj druhé pokračovanie Jokera? Dajte nám vedieť v komentári, prečo podľa vás získal tento film také vysoké hodnotenie a aké boli vaše prvé pocity po premiére?

Zdroj: rewind.sk

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií