fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dodatočná pomoc v miliónoch eur pre obce a mestá, podľa Remišovej sme už rok v prvej línií migračnej krízy

Slovensko je podľa nej už rok v prvej línii migračnej krízy a pomohli sme vyše 100-tisíc ľuďom, ktorí z Ukrajiny utiekli pred ruskou agresiou, pred Putinovou vojnou.

Máte tip? napíšte nám mailom

4.3.2023 (SITA.sk) – Mestá a obce dostanú dodatočnú pomoc 127 miliónov eur. Informuje o tom na sociálnej sieti dočasne poverená ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí). Slovensko je podľa nej už rok v prvej línii migračnej krízy a pomohli sme vyše 100-tisíc ľuďom, ktorí z Ukrajiny utiekli pred ruskou agresiou, pred Putinovou vojnou.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Veľká časť zodpovednosti leží podľa Remišovej na pleciach samospráv, a preto presadila v Bruseli, aby Slovensku na zvládnutie migračnej krízy pomohli aj eurofondy. „Mestá a obce dostanú vďaka tomu dodatočnú pomoc 127 miliónov eur,“ uviedla na záver dočasne poverená podpredsedníčka vlády.

Viac k témam: Finančná kompenzácia, pomoc Ukrajine, vojna na Ukrajine
Zdroj: SITA.sk – Dodatočná pomoc v miliónoch eur pre obce a mestá, podľa Remišovej sme už rok v prvej línií migračnej krízy © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií