fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dodávka unášajúca dievčatá? Polícia povedala, čo zistila

V pondelok policajti prijali oznámenie o podozrivej dodávke bez evidenčného čísla v druhom a treťom bratislavskom okrese.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.3.2023 (SITA.sk) – Informácie o dodávke unášajúcej dievčatá v Bratislave, ktoré sa šírili prostredníctvom sociálnych sietí, sa podľa polície nepotvrdili.

Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v pondelok 6. marca prijali oznámenie o podozrivej dodávke bez evidenčného čísla v druhom a treťom bratislavskom okrese. Na základe oznámenia posádka dodávky na ulici oslovila dve maloleté dievčatá, pričom v jednom prípade sa údajne pokúsila vtiahnuť dievča do auta.

Podľa Szeiffa vykonali policajti všetky potrebné úkony s cieľom objasnenia udalosti. „V rámci intenzívneho vyšetrovania v týchto veciach môžeme jednoznačne potvrdiť a verejnosť upokojiť, že hodnovernosť uvedených oznámení sa nepotvrdila, teda k pokusom o únos neprišlo,” uviedol policajný hovorca.

Viac k témam: Pokus o únos
Zdroj: SITA.sk – Dodávka unášajúca dievčatá? Polícia povedala, čo zistila © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií