Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dolinková sa poďakovala všetkým, ktorí bojujú o premiérov život. Zaželala veľa síl nielen Ficovi, ale aj zdravotníkom (video)

Zuzana Dolinková tiež potvrdila, že zdravotný stav premiéra je stále kritický.

15.5.2024 (SITA.sk) – Premiér Robert Fico (Smer-SD) bol po atentáte naňho zverený do rúk špičkového personálu odborníkov Rooseveltovej nemocnice v Banskej Bystrici.

Ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková (Hlas-SD) informovala, že lekári sa starajú o jeho zdravotný stav „Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí doteraz bojujú o život pána premiéra,“ vyhlásila a tiež potvrdila, že jeho zdravotný stav je stále kritický.

„Stále je na operačnej sále a verím, že všetko dobre dopadne,“ poznamenala Zuzana Dolinková. Zaželala veľa síl nielen predsedovi vlády, ale aj zdravotníkom, ktorí v týchto chvíľach bojujú o jeho život.

https://cdnv.sita.sk/sites/34/2024/05/dolinkova.mp4

Viac k témam: Ministerka zdravotníctva SR, Streľba na premiéra Roberta Fica v Handlovej
Zdroj: SITA.sk – Dolinková sa poďakovala všetkým, ktorí bojujú o premiérov život. Zaželala veľa síl nielen Ficovi, ale aj zdravotníkom (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií