fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trailer Dolittle: Robert Downey Jr. dokáže hovoriť so zvieratami!

Máte tip? napíšte nám mailom

Robert Downey Jr. opäť prichádza do kín. Tento raz si zahral rolu doktora Dolittle, ktorý dokáže hovoriť so zvieratami. 

Skutočný život Roberta Downeyho Jr. by sme mohli označiť za pomerne komplikovaný. Na začiatku svojej hereckej kariéry mal totižto všetko. Už od mladého veku hrával vo veľkom množstve filmov a všetci mu predpovedali naozaj sľubnú budúcnosť. Neskôr však kvôli drogám, alkoholu a problémom so zákonom všetko stratil. Niekoľko liečení mu nevyšlo, no nakoniec sa zo závislosti dostal. Dnes patrí opäť na vrchol hereckej scény. Robert Downeyh Jr. sa radí medzi najbohatšie a najobľúbenejšie hviezdy na svete. Objavil sa napríklad v Iron Man, Avengers, Sherlock Holmes a mnoho iných. Najnovšie si zahral hlavnú úlohu vo filme Dolittle.

Dokáže hovoriť so zvieratami

Doktor Dolittle, ktorého Robert Downey Jr. vo filme stvárňuje, je muž, ktorý dokáže hovoriť so zvieratami. Film je založený na knihe Hugha Loftinga Voyages of Doctor Dolittle. Pripravovaný film Dolittle prichádza najprv s trailerom, podľa ktorého sa máme naozaj na čo tešiť.

Prečítajte si tiež:
Sony a Disney majú večné spory: Ohlásil Marvel Spider-Manovi koniec?

Trailer sa otvára záberom na lietajúceho papagája, zatiaľ čo v pozadí hrá spomalená verzia populárnej piesne What Wonderful World. Podľa celého traileru ku filmu Dolittle môžeme usúdiť, že tento film je o veľkej majestátnosti prírody.

Tvorcovia filmu nenechali nič na náhodu, keď do role doktora Dolittle obsadili jednu z najväčších hereckých hviezd. Robert Downey Jr. je tu, aby ukázal, že je nesmierne nadaný herec. Nakoľko nejde o nový film, ale o akési pokračovanie, fanúšikovia filmu Dolittle tam spoznajú aj niekoľko dobre známych zvieracích “hercov”. Nechýba napríklad vtipný papagáj, kačica, gorila či ľadový medveď. Tento medveď by mal vo filme odkazovať na speváka skupiny Spin Doctors zo začiatku 90. rokov. Mnohí fanúšikovia sa okrem Roberta Downeyho Jr. tešia práve na tohoto medveďa.

Dá sa očakávať, že film bude spracovaný na vysokej úrovni. Do kín by sa mal dostať pravdepodobne v priebehu budúceho roka. 

Zdroj: theguardian.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií