fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je to vonku: Dominika Cibulková prezradila meno svojho bábätka

Máte tip? napíšte nám mailom

Dominika Cibulková prezradila meno očakávaného prírastku v rodine. Vybrala mu tradičné slovenské meno Jakub. 

Dominika Cibulková je vyhlásená vďaka ôsmim titulom WTA za najlepšiu slovenskú tenistku v histórii. Len nedávno jej vyšla nová kniha s názvom Tenis je môj život, ba dokonca sa šuškalo, že je tehotná, pretože jej vyšportovaná postava sa výrazne zmenila. O niekoľko mesiacov nakoniec potvrdila radostnú správu. 

Obľúbená tenistka si život užíva plnými dúškami, má rada cestovanie, ale aj módu, kvôli ktorej je často kritizovaná. Môžu za to najmä kožuchy, ktoré sú vyrobené z pravej kožušiny.

https://www.instagram.com/p/B78k8c8HNqn/

Ukončila svoju kariéru

Tenistka je známa aj na sociálnych sieťach, kde okrem typickej fotografie vo výťahu často pridáva fotografie so svojimi priateľmi či z rôznych honosnejších podujatí. Na krste svojej novej knihy Tenis je môj život verejne oznámila, že končí s kariérou tenisovej hráčky. 

„Po toľkých rokoch na očiach verejnosti a pod neustálym tlakom som sa naučila, že svoje osobné veci a zraniteľné miesta neukazujem navonok. No cítila som, že chcem napísať takúto knihu, aby ma ľudia a najmä moji fanúšikovia ešte viac spoznali. Že nie som len silná Dominika, aj keď sa o to stále pokúšam a je to taký môj štít pred celým tým tlakom. Kniha je napísaná naozaj úprimne. Nie je to žiadna športová encyklopédia, ani odborná kniha,“ vysvetlila Cibulková.

Dominika Cibulková prezradila meno svojho bábätka

Mladá športovkyňa momentálne prežíva najkrajšie obdobie vo svojom živote, o čom svedčia aj fotografie na sociálnych sieťach. Veľa ľudí sa jej určite pýtalo na pohlavie svojho dieťatka, a tak sa rozhodla, že sa s fanúšikmi podelí nielen o pohlavie, ale prezradí aj meno.

Prečítajte si tiež:
Farbiť si vlasy aj bradu? Žeby nový "merman" TREND?

https://www.instagram.com/p/B7bNWK6H4_H/

Dominika Cibulková čaká chlapčeka, ktorý sa bude volať Jakub. Aj napriek tomu, že tenistka často cestuje do exotických krajín a rada spoznáva aj inú kultúru, predsa len sa rozhodla, že vyberie tradičné slovenské meno. Dokonca vybrala meno, ktoré patrí medzi najčastejšie na Slovensku. 

Dominika Cibulková prezradila meno bábätka. Zdroj: Instagram

Dominika Cibulková je dcérou právničky a reprezentanta na vodných lyžiach. Od detstva bola považovaná za outsiderku. Môže za to jej výška, pretože známa tenistka meria len 161 centimetrov. Pre svoju výšku. Dominika sa však nevzdala a povestné „Pome!” si zakričala na viacerých turnajoch, medzi ktorými sa vyníma predovšetkým titul na prestížnom šampionáte WTA Finals v Singapure z roku 2016.

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií