Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dominika Mirgová vyráža na svoje prvé turné. Čo očakáva?

Speváčku Dominiku Mirgovú čaká pracovne náročná jeseň. Okrem skladania nových pesničiek vyráža mladá speváčka na svoje prvé sólové turné po Slovensku, od ktorého, podľa vlastných slov očakáva veľa. Napriek tomu má obrovský rešpekt.

Po úspechu tohtoročného albumu Armáda sa rozhodla mladá speváčka posunúť svoju kariéru ďalej a vyráža na vlastné turné. “Cítila som, že je správny čas. Každý umelec má potrebu sa posúvať ďalej, skúšať nové veci, väčšie, lepšie. Doteraz sme koncertovali kde nás pozvali a musím povedať, že také nabité leto som nemala naozaj veľmi dlho. Armáda tour je v podstate prirodzeným krokom,” prezradila Dominika, ktorá vlastné turné považuje za skúšku ohňom: “Človek nikdy nevie, ako ľudia zareagujú. Preto na to ideme pomaličky, začíname s 5 koncertmi v rámci Slovenska, ak budú odozvy dobré, na jar by sme pokračovali ďalšími miestami. Nie je to samozrejmosť, že ľudia prídu na váš koncert, preto k tomu pristupujeme s pokorou,” doplnila.

img_2463

Napriek tomu chce speváčka fanúšikom ponúknuť výnimočnú šou, akú na bežnom koncerte nezažijú: “Živé hranie s kapelou, kopa tanečníkov, nejakí hostia, určite to bude zážitok. Aj pre mňa samú. Pri koncertoch na festivaloch a v kluboch sa snažím byť v kontakte s fanúšikmi, no vždy je to narýchlo a tak skôr improvizovane. V rámci turné sa po koncerte ku mne dostane každý, každý sa bude môcť odfotiť, s každým prehodím pár slov, na to sa teším najviac,” hovorí. Okrem toho Dominika pripravuje pre fanúšikov v rámci špeciálnej FAN ZÓNY nový merch k turné, ktorý nebude dostupný nikde inde. Aby toho nebolo málo, nový singel Objím ma, ku ktorému v najbližších dňoch nakrúti videoklip.

https://www.youtube.com/watch?v=_w9NN7EmQc0

ARMÁDA TOUR sa predstaví v mestách:

21.10. TRENČÍN – kino Hviezda
22.10. BANSKÁ BYSTRICA – Aula SZU
28.10. HUMENNÉ – Dom kultúry
29.10. LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Dom kultúry
5.11. NITRA – Klub Nájomná jednotka 210

Predpredaj: www.ticketportal.sk

plagat-mesta

Foto: Michal Petrík
Zdroj: Tlačová správa

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií