Dominika Mirgová zverejnila tracklist pripravovaného albumu Armáda!

Dominika Mirgová zverejnila tracklist pripravovaného albumu Armáda!

Kto tvorí jej Armádu? Dominizéri!

Najvyhľadávanejšia žena na Slovensku za rok 2015, speváčka Dominika Mirgová, dnes večer na svojej oficiálnej facebookovej stránke zverejnila tracklist svojho pripravovaného albumu Armáda. Svoj tretí album avizovala už minulý rok, no svoj čas musela vo veľkej miere venovať prípravám svadby a synčekovi Peťkovi, takže fanúšikovia si na album museli počkať o niečo dlhšie, no ako sa hovorí – na dobré sa dlho čaká, a Dominikini fanúšikovia sa už konečne dočkajú!


Album Armáda bude obsahovať 12 skladieb, pod ktoré sa podpísal Dominikin dvorný producent Miro Jaroš, producent Randy Gnepa a aj samotná speváčka. Armáda by mala vyjsť vo vydavateľstve Galgan music a na pulty predajní a stránky e-shopov by sa mala dostať už koncom februára. Dominika sľúbila, že bude všetkých včas informovať o spustení predaja albumu.

 Status speváčky a tracklist albumu Armáda

Dominika

Armáda

A teraz memory úloha. Tí, ktorí poznáte speváčku Madonnu a držali ste v ruke (no dooobre, alebo len videli na internete..) aspoň jednu verziu jej najnovšieho albumu Rebel Heart z roku 2015, určite to písmo spoznáte… 🙂 🙂 🙂

Madonna

Zdroj: facebook.com/www.mirgovadominika.sk  youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  BuranoWskeho singel Lúč je momentálne najhranejšou slovenskou piesňou v rádiách!
Google+ Linkedin