fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dôvody, prečo by sme mali spať nahí!

Máte tip? napíšte nám mailom

Prečo spať nahí?

Počas spánku sa telo pripravuje znížiť teplotu a tento proces je nevyhnutný pre kvalitný spánok. Pyžamá môžu telo udržať príliš teplé a to znemožňuje dosiahnuť optimálnu teplotu pre spánok. Vysoká teplota spôsobuje nekvalitný spánok a časté prebúdzanie sa. Ak sa často v noci budíte, skúste spať nahí, možno to pomôže!

Ak spíte so svojím partnerom, tak ak ste nahí, pokožky sa dotýkajú a to môže znižovať krvný tlak, znížiť hladinu stresu a poskytnúť kvalitný spánok. Veď, kto by nechcel spať nahí vedľa svojej krásnej ženy/priateľky. Výskum preukázal, že u 57% percent ľudí, ktorí spia nahí so svojím partnerom, sú šťastní vo svojich vzťahoch.

prečo spať nahí

Spánok vo forme nahoty môže do vzťahu priniesť viac sexu, čo znamená, že váš vzťah si len a len polepší.

Spanie v spodnom prádle vytvára teplé a vlhké prostredie pre baktérie a kvasinky. Čiže, spanie v Adamovom rúchu znižuje riziko kvasinkových a iných ochorení.

Zdroj: msn.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií