fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dôvody, prečo mať vzťah so ženou, ktorá má nejaké kilečko naviac

Máte tip? napíšte nám mailom

Sto ľudí, sto chutí. Niekto má rád sladké, niekto slané, iný zas blondínky a podobne. Aj tučná žena je len žena, aj ona má svoje potreby a chce TO tiež. Niekedy veľmi, až zúfalo veľmi.

21-04-06

Páni, prečo jej teda nepomôcť a neurobiť tak dobrý skutok? Zviesť takúto ženu by ani nemalo byť ťažké, síce vám chvíľu nebude dôverovať, pretože si bude myslieť, že ste z tých hlupákov, čo si z nej prišli len robiť srandu, ale potom sa vám vrhne do náruče. A predsa len sa nehovorí len tak, že chlapi majú radi mäso a psy kosti. Poďme sa však pozrieť na to, prečo má vzťah s takouto ženou veľa plusov.

  1. Navarí

Čo viac si môže chlap priať, keď po príchode domov naňho čaká voňavé, teplé jedlo? Pri takejto žene rozhodne od hladu neumriete. A navyše, nepatrí k tým, čo jedlo preberajú alebo vyhadzujú, takže nehrozí žiadne plytvanie.

21-04-01

2. Má poriadne kozy

Ktorý chlap nemá rád ženské prsia však? A takáto žena má práve obrie melóny, ktoré môžte stláčať, hrať sa s nimi, či schovavávať si do nich tvár. Pozor však, aby ste sa nezadusili.

21-04-02

3. Užíva si plnými dúškami

Prečítajte si tiež:
Český nevestinec dostal peniaze z eurofondov. Majiteľka musela vrátiť viac než milión

Pre tieto ženy je sex ako sviatok. ( alebo si zistite, či dokonca ešte nie sú panny), tak bude svoju prácu robiť na plno a s radosťou! Veľmi rada pre vás urobí čokoľvek, len aby vás potešila. To by bola škoda nevyužiť.

21-04-03

4. Je mäkká a teplá

V zime zahreje, v lete robí tieň. Okrem toho jej slonie objatie vám dodá pocit bezpečia a ochráni vás pred všetkými zlými nástrahami tam vonku. Neznie to síce veľmi mužne, ale aj chlap je zraniteľný a tiež potrebuje objatia a pocit, že je milovaný. A keď si na ňu ľahnete, tak to bude, ako keby ste si ľahli na kopec vankúšikov. Mmmmmmm… 🙂

21-04-02-2

5. Po sexe dostanete desiatu

Možno vám to s ňou pôjde ťažšie keďže ona nie je akrobatka, a možno sa zapotíte viac, než by ste si mysleli. Ale ona sa vám odmení a doplní vám chýbajúcu energiu niečím malým, ale chutným. Ženy ako ona vedia, čo je dobré. Len pozor, aby vám desiatu pôvodne určenú vám nezjedla ona skôr. 21-04-05

 

Prečítajte si tiež:
Jennifer Aniston sa na materstvo necíti: Ktoré slávne ženy sa nestali matkami?
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií