Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dronmi na Moskvu vraj zaútočila spravodajská služba ukrajinského ministerstva obrany (foto)

Ruské hlavné mesto bolo terčom útoku dronmi, pričom poškodili budovu vedľa ruského ministerstva obrany. Ďalší dron zasiahol nákupné centrum Leroy Merlin.

24.7.2023 (SITA.sk) – Útok dronmi, ktorý v noci z nedele na pondelok zasiahol Moskvu, bol špeciálnou operáciou hlavného spravodajského riaditeľstva ukrajinského ministerstva obrany. Uviedol to web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na zdroj z bezpečnostného a obranného sektora.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Spolupráca medzi dobrovoľníkmi a agentúrou prináša dobré výsledky a bude to pokračovať,“ uviedol zdroj. Podľa zdroja Ukrajinskej pravdy sa všetky drony, ktoré vyslala spravodajská služba, dostali do Moskvy.

Ruské médiá a kanály komunikačnej platformy Telegram informovali, že ruské hlavné mesto bolo terčom útoku dronmi, pričom poškodili budovu vedľa ruského ministerstva obrany. Ďalší dron zasiahol nákupné centrum Leroy Merlin v centre Moskvy.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Ukrajinský útok dronmi na Moskvu (fotografie)

Viac k témam: Dron, rusko-ukrajinský konflikt, útok dronmi
Zdroj: SITA.sk – Dronmi na Moskvu vraj zaútočila spravodajská služba ukrajinského ministerstva obrany (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií