fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ďuriš Nicholsovová prezradila názov jej novej strany, Jablko má byť sviežou alternatívou k súčasným stranám

Jablko by podľa europoslankyne malo byť modernou, stredovou a proeurópskou stranou.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.1.2023 (Webnoviny.sk) – Nová politická strana Lucie Ďuriš Nicholsonovej sa bude volať Jablko. Ďuriš Nicholsovová to uviedla v statuse na sociálnej sieti. V hre boli aj názvy ako Istota, Stredná cesta, prípadne Stred, ale tiež Obnova.

Podľa Ďuriš Nicholsonovej ju ale žiadny z týchto názvov nechytil. „Chcelo to niečo svieže, niečo pekné, niečo šťavnaté, chutné. Niečo, čo v sebe skrýva pekný príbeh,” napísala.

Jablko by podľa europoslankyne malo byť modernou, stredovou a proeurópskou stranou. Má ambíciu byť sviežou alternatívou k súčasným politickým stranám, ktoré sú ideovo či ľudsky vyprázdnené a nedokážu dať ľuďom nádej.

„Verím, že pre mnohé Slovenky a Slovákov bude Jablko šťavnatou nádejou na lepší život v lepšom Slovensku,” doplnila Ďuriš Nicholsonová.

Viac k témam: Nová politická strana
Zdroj: Webnoviny.sk – Ďuriš Nicholsovová prezradila názov jej novej strany, Jablko má byť sviežou alternatívou k súčasným stranám © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií