Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dvadsať rán bičom na Červenom námestí. Svincov navrhol trestať neposlušných Rusov

Andrej Svincov si myslí, že ak ľudia vystupujú proti krajine, musia byť „oficiálne“ potrestaní.

26.6.2024 (SITA.sk) – Ruský predstaviteľ navrhol verejne bičovať neposlušných Rusov. V preloženom klipe, ktorý zdieľala publicistka denníka The Daily Beast Julia Davis, zástupca Štátnej dumy Andrej Svincov diskutoval o svojich názoroch na tých, ktorí vystupovali proti Kremľu. Referuje o tom web news.sky.com.

„Tí, ktorí činia pokánie, by sa mali verejne ospravedlniť a verejne dostať 20 rán bičom na Červenom námestí,“ povedal. „Potom by mohli pokračovať v podnikaní, ale s novou sadzbou dane.“ Pokračoval, že ak ľudia vystupujú proti krajine, musia byť „oficiálne“ potrestaní. „Je to povinné, bičovať ich je povinné. Musíme vrátiť fyzické tresty,“ skonštatoval Svincov.

Viac k témam: bičovanie, Ruská opozícia, verejné bičovanie, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk – Dvadsať rán bičom na Červenom námestí. Svincov navrhol trestať neposlušných Rusov © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií