fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nehrajú sa s bábikami. Len 11-ročné dvojčatá napodobňujú animované postavičky. Toto sú ich najlepšie kostýmy

Máte tip? napíšte nám mailom

Sestry dvojčatá zbožňujú vyzerať ako postavy z filmu. Pozrite si ich najlepšie umelecké kostýmy.

Počuli ste už niekedy o slove Cosplay? Podľa EpicCosplay.com ide o pojem, ktorý znázorňuje obliekanie ľudí do kostýmov, ktoré zosobňujú nejakú fiktívnu umeleckú postavu. Napríklad z komiksu alebo videohier. Niektorí fanúšikovia sú tak veľmi zaujatí interpretáciou kreslených postavičiek, že sú ochotní stráviť množstvo času nad vytvorením svojich vlastných kostýmov.

Medzi extrémnych fanúšikov Cosplay patria aj dve 11-ročné dievčatká menom Chihiro a Chieko, uvádza Bored Panda.com. Nielenže sa im prezliekanie do nádherných kostýmov skutočne páči, dokonca vďaka tomuto koníčku zaujali už aj médiá. Rodičia ich v tejto záľube skutočne podporujú a spoločne sa usilujú o to, aby na fotografiách vyzerali čo najlepšie. Dievčatá prezlečené za anjelov vyzerali tak realisticky, že ani dospelí nemohli uveriť tomu, že nejde o skutočné sochy, ale len o kostýmy.

Na nasledujúcich fotografiách nájdete niektoré kostýmy, do ktorých sa  dvojčatá doteraz obliekli.

 #Chihiro & Chieko

https://www.instagram.com/p/BlhH2pcgmNR/

Zdroj titulnej foto: instagram.com/chihirochieko

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií