fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Súrodenecké dvojičkovské páriky: Veci robíme vo dvojiciach

Máte tip? napíšte nám mailom

Identické dvojičky-bratia z Michiganu si chystajú vziať identické dvojičky-sestry na spoločnom obrade. Potom sa spolu presťahujú do spoločného dvojizbového bytu.

24-roční bratia Zack a Nick Lewanovci sú od narodenia nerozlučiteľní. Takisto ich budúce manželky Krissie a Kassie Bevierové (rovnako staré, 24-ročné). Páry povedali, že robia všetko “vo dvojiciach”, a to zahŕňa dokonca aj svadbu. Tú podľa Jackson Citizen Patriot Krissie so Zackom a Kassie s Nickom plánujú práve tento víkend.

Zľava: Kassie Bevierová, jej snúbenec Nicholas Lewan, Krissie Bevierová a Zack Lewan. Zdroj: Jackson Citizen Patriot, AP/Nikos Frazier

Obrad majú oddelený 

Krissie a Zack budú mať svoj veľký deň 3. augusta, Kassie a Nick 4. augusta. I keď je zoznam ich svadobných hostí takmer bez zmeny, rozhodli sa to oddeliť jedným dňom. Stretnú sa však na spoločnej hostine v sobotu večer.

Krissie povedala, že je dôležité, aby ona aj jej sestra mali vlastný svadobný deň, pretože “keď ste dvojička, nikdy nedostanete nič vlastné.” Dvojičkovské páry plánujú tiež stráviť pár dní z medových týždňov samostatne; všetci pôjdu na Floridu, ale s rozdielom štyroch dní. Spolu strávia len niekoľko dní v Disney World.

Prečítajte si tiež:
Čas narodenia ovplyvňuje osobnosť človeka. Čo prezradí o tebe?!
Zack a Krissie. Zdroj: Jackson Citizen Patriot, AP/Nikos Frazier
Nicholas (Nick) a Kassie. Zdroj: Jackson Citizen Patriot, AP/Nikos Frazier

Kassie a Nick sa stretli ako študenti pred štyrmi rokmi na univerzite v Grand Valley. Svojich súrodencov priniesli na svoje prvé rande – na bohoslužbu, takže aj túto prvotinu prežili všetci spoločne. Krissie a Zack si hneď padli do oka a začali spolu chodiť krátko po tom. Páriky sú si také blízke, že si naraz naplánovali aj zásnuby. Stalo sa to minulý rok na rodinnom výlete do Múzea Henryho Forda v Dearborne. 

From left, Nicholas Lewan and fiance, Kassie Bevier and Krissie Bevier and fianc, Zack Lewan, pose for a photo, Sunday, July 29, 2018, in Grass Lake, Mich. Identical twins Krissie and Kassie Bevier are marrying identical twins, Zack and Nicholas Lewan. (Nikos Frazier /Jackson Citizen Patriot via AP)

“V podstate sa to stalo v tom istom čase… čo je pre nás samozrejmosťou,” povedala Kassie, “robíme veci vo dvojiciach.” Páry sa plánujú spolu presťahovať do bytu s dvoma spálňami v meste Fenton.

Povedali, že aj keď robia veci spoločne, sú stále “jednotlivci”. “Pracujeme odlišne a máme rozdielne záujmy. Tieto rozdiely si navzájom rešpektujeme,” povedal Zack. Vraj si sadli tak dobre, pretože boli vychovaní s rovnakými rodinnými hodnotami. Krissie hovorí: “Existuje špeciálna dvojitá väzba. A mať niekoho, kto to chápe, je ohromné.”

Zdroj, foto: http://www.dailymail.co.uk/news/article-6012267/Two-love-Identical-twin-brothers-wed-identical-sisters.html

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií