Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Easy UPS 3-Phase Modular – jednoduchá, spoľahlivá a škálovateľná jednotka

Spoločnosť Schneider Electric™, globálny líder v oblasti digitálnej transformácie riadenia energie a automatizácie, predstavuje Easy UPS 3-Phase Modular.

28.4.2023 (SITA.sk) – Spoločnosť Schneider Electric™, globálny líder v oblasti digitálnej transformácie riadenia energie a automatizácie, predstavuje Easy UPS 3-Phase Modular. Tento robustný zdroj neprerušiteľného napájania (UPS) je určený na ochranu kritických systémov. Easy UPS 3-Phase Modular je k dispozícii vo výkone 50-250 kW so škálovateľnou konfiguráciou N+1 a podporuje architektúru EcoStruxureTM , ktorá ponúka služby vzdialeného monitorovania.

Easy UPS 3-Phase Modular podporuje princíp, škálovateľnosti, vďaka čomu môže zákazník optimalizovať kapitálové investície. Riešenie je súčasťou portfólia Green Premium spoločnosti Schneider Electric, ktoré zaručuje energetickú účinnosť, odolnosť, recyklovateľnosť a transparentnosť, čím pomáha znižovať vplyv na životné prostredie. Okrem toho je tento systém vybavený pokročilými technológiami, ako je vysokoúčinná konštrukcia, inteligentná správa batérií, monitorovanie v reálnom čase a možnosti ovládania, vďaka čomu je jedným z nákladovo najúspornejších a energeticky najefektívnejších UPS riešení dostupných na trhu.

„Sme nadšení, že môžeme na trh uviesť Easy UPS 3-Phase Modular,“ povedal Mustafa Demirkol, viceprezident pre riadenie ponúk a marketing spoločnosti Data Center Solutions. „Tento produkt poskytuje zákazníkom Live Swap certifikovaný treťou stranou, modulárny dizajn a neochvejnú spoľahlivosť v optimalizovanom investičnom balíku, čím je jednoduchou voľbou pre dátové centrá a komerčné a priemyselné aplikácie.“

Jednoduchá kontinuita podnikania

Easy UPS 3-Phase Modular umožňuje zákazníkom znížiť výdavky prostredníctvom optimalizovaného capex modelu. Samodiagnostika výrazne skracuje plánovanú údržbu napájacích modulov. Easy UPS 3-Phase Modular sa ľahko vyberá, konfiguruje, inštaluje a udržiava, vďaka čomu je proces nasadenia bezproblémový. Easy UPS 3-Phase Modular je súčasťou produktového portfólia Easy UPS 3-Phase spoločnosti Schneider Electric.

Informačný servis

Viac k témam: Digitálna transformácia, Easy UPS 3-Phase Modular, PR, Schneider Electric
Zdroj: SITA.sk – Easy UPS 3-Phase Modular – jednoduchá, spoľahlivá a škálovateľná jednotka © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií